NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Vývoj Crysis 4 oficiálně potvrzen

Je to devět dlouhých let od vydání posledního dílu ze série Crysis. Známá to herní série z dílen studia Crytek, jejíž první díl spatřil světlo světa v roce 2008 a doposud poslední díl Crysis 3 vyšel v roce 2013. Když člověk nepočítá remasterované edice je to už zatraceně dlouho co jsme měli naposled příležitost se coby Prophet postavit mimozemským Cephalopojdům a zabránit jim v ovládnutí země. Po celé ty dlouhé roky tu již mnohokrát zazněly zvěsti o možném pokračování. Vzpomeňme na zvěsti, že čtvrtý díl by mohl úplně opustit vody FPS. Ať už byly fámy jakékoliv, vždy se po chvilce vypařily jak pára nad hrncem. Nyní, po tak dlouhé době čekání, konečně dostáváme o trošku víc.

Remember me

Série Crysis, hry nepostradatelných kvalit a jedny z vrcholů FPS žánru. Hry, které byly a stále do jisté míry jsou mezi hráči známé mimo jiné i jako benchmark PC. Nyní série znovu ožívá a že bylo konečně načase. O studiu Crytek jsme v posledních letech mohli převážně slyšet ve spojení s špatnými zprávami. Finanční problémy a zavírání svých herních studií to vše postihlo za poslední roky vývojáře z Cryteku. Naneštěstí studio se chytilo svého záchranného lana v podobě jejich poslední vydané hry Hunt: Showdown vydané v roce 2019. Hra dopomohla vrátit Crytek na koleje a neutuchající zájem hráčů o tuto hru nasvědčuje, že vývojářům Cryteku se skutečně opět blízká na lepší časy.

Bohužel krom oficiálního oznámení toho aktuálně není o moc víc k dispozici. Ví se, že hra je již ve vývoji, ale co přesně se u čtvrtého titulu dočkáme to je prozatím ve hvězdách. Jisté je jenom to, že na čtvrtý díl budeme muset ještě nějaký ten čas vydržet. Sami vývojáři píší, že Crysis 4 čeká ještě dlouhá cesta, než se hráči budou moc opět obléct do proslulého nanosuitu. Možná budeme hrát opět za Propheta, možná za úplně novou postavu. Snad se bude hra odehrávat v úplně jiném prostředí než v ulicích New Yorku a ostrově Lingshan, ale kdo ví. Jedno je jisté, bude zajímavé sledovat co si na nás Crytek připraví tentokrát.

Zdroj
Foto: Crytek

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button