FilmyNovinky

Van Helsing se dočká rebootu!

Většina z vás má určitě Hugha Jackmana spojeného s jeho snad nejslavnější rolí. Nebo máte pocit, že by mohl hrát Wolverina v X-Menech někdo jiný? Já tedy ne. Osobně jsem si však vlasatého a ultra charismatického herce zamilovala v roce 2004 ve filmu Van Helsing. Myslím, že přesně v této době jsem začala mít ráda své jméno. Gabriel Van Helsing s rotační kuší byl prostě boží.

Před 14 ti lety jsem si říkala, že ten film nemá žádnou chybu. Moje puberťácké srdce plesalo nad vyobrazením Dráculových nevěstinek i samotného Dráculy. Milovala jsem akční scény s Kate Beckinsale uprostřed zpustošeného města a nejvíc fandila tomu, aby vlkodlačí prokletí nikdy nezmizelo. Když do toho všeho přidáte Frankensteinovo monstrum máte slušný guláš všech postav klasické horrorové literatury. No jasně. Zpětně vidím, že těch 63% na ČSFD zas tak daleko od pravdy nejsou…

Moji rodiče mou obsesi z nějakého důvodu velmi podporovali takže je nenapadlo nic lepšího, než tomu dodat punc kvality a pořídit mi Van Helsinga na Playstation 2.

Takže fakt, že se Van Helsing dočká rebootu ve mě vzbudil přirozeně vlnu nostalgie a očekávání. Tentokrát by se měl produkce chytit James Wan, kterého můžete znát jako tvůrce série SAW nebo Insidious. Říkám si tedy, že by to tentokrát mohla být slušná horrorová nálož. Ač jsem trochu doufala, že se k filmu jednou dostane Guillermo del Toro, který je za mě absolutní režisérský Bůh, ani tahle volba není špatná.

Bližší informace zatím studio Universal Pictures tají. Myslíte, že by si mohl střihnout hlavní roli ještě Jackman?

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button