AnimeNovinkySeriály

Netflix vydal trailer na Edens Zero | Novinka

Viděli jste úvodní obrázek v pozadí a říkáte si, tohle anime mi něco připomíná? Nejste totiž daleko, Edens Zero je totiž od tvůrce Fairy Tailu Hira Hashimy. Ten se na nový projekt vrhnul ihned po dopsání mangy Fairy Tailu. Jeho tvorba se tak nedá zapřít, protože postavy jsou si vážně hrozně podobné. I já když jsem poprvé viděl trailer jsem si řekl, co je to za vykrádačku? On je to ale jen stejný autor.

O čem je Edens Zero?

Příběh vypráví o fiktivním vesmíru, který zahrnuje hned několik různých planetárních systémů, zvaných kosmosy. Ty jsou navigovány hlavními postavami pomocí kosmické lodi. Tento moderní svět je plný lidí, robotů a vetřelců, přičemž většina těchto tvorů obývá tzv. Sakura kosmos. Ve světě je možné se naučit speciální schopnosti pomocí kouzelné techniky, zvané Ether Gear.

Série čelila hned několika obviněním, že autor pouze překreslil a lehce přepsal své Fairy Tail postavy. Nicméně i přes velikou podobu si získává svou velkou skupinu fanoušků a v japonském Shounen jump pravidelně vychází.

Hlavními postavami jsou:

Shiki Granbell – je nejenergičtější člen svojí posádky. Jeho Ether Gearem je tzv. Satan Gravity.

Rebecca Bluegarden – ta se k posádce přidá, když na svých cestách narazí na Shikiho. Její Ether je Cat Leaper.

Happy – modrá kočička, která je Rebeccy kamarádkou a partnerem.

Weisz Steiner – držitel Ether Gearu Machina Maker. Lotr svojí posádky, který se k ní dostal po zradě svého přítele.

Anime Edens Zero bude mít svou premiéru na Nippon TV už 11. dubna 2021. Na Netflix se má dostat o pár měsíců později.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button