NovinkyPC

Sci-fi řežba The Invincible od tvůrců The Witcher 3

Chcete něco takového, nebo ne? Ale víte co, to je vlastně jedno, protože to stejně dostanete. Během Golden Joystick Awards 2021 nám byl představen titul The Invincible, za kterým stojí vývojáři The Witcher 3, Cyberpunk 2077 a Dying Light. Bude se jednat o first person sci-fi thriller a nutno uznat, že vypadá zajímavě. Osobně mi nepřijde, že by byl tento žánr her až tak rozšířený a hra by tak mohla být příjemným překvapením. Jenže jestli jsme se za ta léta něco naučili, tak neříkat hop, dokud nepřeskočíme. V The Invincible se vžijeme do role vědců, kteří se ocitnou na nehostinné planetě. Začátek tedy působí dost jako klasický sci-fi scénář, kdy uvázneme na nějaké planetě o které víme jen to, že na ní NĚCO žije. A s největší pravděpodobností to NĚCO nechceme nikdy potkat. Nicméně, naším úkolem ve hře bude najít zbytek posádky. Ideálně v celku a naživu.

Hra bude navíc obsahovat mé oblíbené prvky. Jedním z nich je, že bude vždy záležet na vašem vlastním rozhodnutí, které následně ovlivní zbytek hry. A kdo by nechtěl zažít ten pocit, kdy se na konci vše po… kazilo jen proto, že jste uprostřed hry udělali jedno blbé rozhodnutí, no ne? V The Invincible nás čeká nás obrovský svět, který dle mého určitě bude stát za průzkum.

Samotný příběh hry čerpá inspiraci ze stejnojmenné knižní série z dílny polského autora Stanisława Lema. The Invincible by mělo vyjít v roce 2022 na PC, Xbox Series X/S a PS5.

Bunny

Malá králičice, která ráda čte knihy či komiksy, kouká na filmy nebo seriály a hraje hry. Krom toho o tom všem, ideálně dohromady, ještě raději mele s každým okolo sebe.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button