NovinkyTéma dne

Seraphine je založená na mě! – tvrdí mladá Stephanie.

Mladá slečna jménem Stephanie tvrdí, že nová postava League of Legends Seraphine, je její kopií. Jejím hlavním argumentem je krátký vztah se zaměstnancem Riot Games, který údajně na Seraphine pracoval, jejich podobný vzhled a jméno.

Stephanie svému bývalému příteli říká John, aby ochránila jeho identitu. Minulý rok spolu měli krátký vztah. Riot však všechna obvinění popírá. Stephanie tvrdí, že se osobně s Johnem potkali dvakrát, ale mnohokrát se spolu bavili přes internet.

John s ní mnohokrát otevřeně probíral League of Legends a development hry. Stephanina oblíbená postava je Ahri a John začal navrhovat návrhy na skiny pro šampiónku Ahri, které zněli podezřele jí podobné. Mnohokrát nové skiny nazval jako e-girl Ahri nebo awkward Ahri a naznačoval, že jsou navrhované podle ní. Dokonce tyto skiny navrhoval i svým kolegům.

John Stephanií také sdělil, že částečně pracoval na prvních K/DA skinech, protože znal hodně lidí v designerském týmu. Také jí navrhoval, aby nadabovala nějaký z jeho tajných projektů, který jí odmítal prozradit, ale tvrdil, že by pro něj byla dokonalá. Také Stephanie daroval custom artprinty, kde byla vyobrazená jako K/DA Ahri, které prý kreslili přímo K/DA designéři.

Poté co se Seraphine objevila, Stephanie byla zděšená. Proklikala veškerý content, který tato umělá influencerka měla a zjistila, že jí je až nebezpečně podobná. Dokonce vyšla na světlo v době jejích narozenin. Stephanie je ilustrátorka a vzpoměla si i na fakt, kdy poslala Johnovi jeden ze svých autoportrétků, který vypadá až podezřele stejně jako ten, co si nakreslila Seraphine.

Seraphine dokonce stejně pózuje i na fotkách.

Myslíte si že má Stephanie pravdu? Dojde tento spor až k soudu? Nebo vše vyšumí, protože je to absolutní hloupost?

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button