FilmyNovinky

Máme tu trailer na Army of the Dead | Novinka

Zack Snyder se vrací na režisérské křeslo v zombie filmu Army of the Dead. Snímek natáčí pro platformu Netflix, na které má mít premiéru už 21. května 2021. Film se pyšní především neskutečně nabitým hereckým obsazením. V hlavních rolích se představí Dave Bautista (Avengers, Spolujízda), Ella Purnell (Legenda o Tarzanovi, Churchill), Ana de la Reguera (El Traspatio, Prachy v trapu) nebo Matthias Schweighöfer (Nejrkrásnější den, Kursk).

Trailer slibuje neskutečně nabitou akčí podívanou, na kterou se snad nejde netěšit. Banda zabijáků, vězňů, prostě vyvrhelů se vydává do zombie prolezlého Las Vegas, aby získali milióny dolarů, které tam zůstaly. Bohužel pro ně ale i zombíci, kteří ve městě zůstali, se vyvíjejí a mají nějak moc rozumu. Já si nemůžu pomoct, ale na mě celý snímek působí jako „akčnější“ Zombieland. Perfektně zpracování nemrtví, spousta humorných hlášek a pár ťulpasů, kteří se budou snažit udělat jedinou věc, a to přežít.

Uvidíme, jak to nakonec dopadne, Zack Snyder si od filmu hodně slibuje a pokud bude aspoň trošku úspěšný jako jeho Justice League Snyder´s Cut, půjde o docela slušnou podívanou. Navíc je tam zombie tygr! To prostě nemůže dopadnout špatně a když dopadne, tak to aspoň nebude moc nikoho mrzet. Přeci jen, Netflix to zase někde dožene. Zkoukněte trailer a začněte se pořádně těšit.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Honza
Host
Honza
1 měsíc před

Vypadá to skutečně moc dobře a přesto, že je film venku už nějakou tu dobu, tak jsem ho ještě neviděl. Určitě to budu muset napravit, protože jsem poznal, že několik mých známých používá hlášky z toho snímku 🙂 A pak, když vidím některé pohyby na airsoftu, na který jsme dobře vybaveni, tak vidím hned ten trailer 😀

Naposledy upraveno 1 měsíc před - Jan "White Rabbid" Kőrmendy
Back to top button