NintendoNovinky

“GOTCHA!“ aneb zatlač slzu v náporu nostalgie.

POKÉMON MUSIC SPECIAL VIDEO

Když jsem hledala správnou cestu, jak začít s představením rozšíření Pokémon Sword and Pokémon Shield vzpomněla jsem si na video, které jsem zahlédla na jednom otaku fóru.

Nevím, proč jsem se na první dobrou na video nepodívala, nicméně dala jsem mu druhou šanci. Neměla jsem.

Je tomu už víc, než 20 let (no tak tohle uvědomění vážně bolí), kdy jsem stejně, jako většina dětí v mém okolí propadla šílenství okolo kreslených zvířátek vyskakujících z červeno bílé koule. A proč to píšu?

Video z produkce studia Bones, pod vedením režisérky Rie Macumoto, bylo představeno jako součást novinkového bloku The Pokémon Company během odhalení releasu rozšíření Pokémon Sword and Pokémon Shield,The Crown Tundra. Video je nádherným průletem všech momentů, které na Pokémonech moje i nynější generace milovala. Ono se vlastně stačí podívat do komentářů pod videem, které má , jen tak mezi námi, aktuálně přes 3,3 miliónů shlédnutí. Místo absolutních haters objevíte vlnu nostalgických komentářů.

Tohle video vás dostane stejně, jako název kapely, která písničku nazpívala.

Až zatlačíte slzu vraťme se zpět k novince, které tohle nejvíc cute video předskakovalo.

Druhé rozšíření Pokémon Sword and Pokémon Shield, The Crown Tundra, přichází na Nintendo Switch již 22. října!

Můžeme se těšit nejen na nové zasněžené lokace k prozkoumání, rozmanitý příběhový obsah, možnost chytit legendárního Pokémona z předešlých her, ale i nový Galarian Star Tournament. Tedy nový způsob boje, kde si hráči mohou vybrat jednoho z trenérů, se kterými se již setkali.

Aby novinek ze světa Pokémonů nebylo málo, do konce roku nás s největší pravděpodobností čeká propojení Pokémon GO a Pokémon Home. Na informace ohledně integrity těchto dvou platforem čekají zarytí fanoušci již několik měsíců.

No. Alespoň svět Pokémonů je ještě v pořádku.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button