NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Marvel’s Guardians of the Galaxy není tak velké a bude ke stažení o něco dřív

Vývojářské studio Eidos-Montréal nám přinese další hru ze světa Marvel. Mluvím tu o herní adaptaci Guardians of the Galaxy. Na twitterovém účtu PlayStation Game Size se objevila informace o velikosti souboru této hry pro konzoli PS5. A její velikost mně trochu vyrazila dech. Je totiž o dost menší, než bych u podobného titulu čekal. Hra bude připravena 26. října, ale ke stáhnutí bude k dispozici již o dva dny dříve.

Marvel’s Guardians of the Galaxy stáhnete za chvilku

No, je pravda, když se říká, že na velikosti nezáleží. Ale tady je to do očí bijící. Je tu pak samozřejmě možnost, že aktualizace budou velký jako účet po maturitním večírku, ale to se ukáže až časem. Hra má velikost pouze něco málo přes 41 GB. S kvalitním připojením to stihnete stáhnout během oběda.

Ale co mnoho lidí může naopak potěšit, je fakt, že nemusí se stahováním počkat až do data vydání. Jakmile hra vyjde, tak už můžeme pařit, protože hru si můžeme stáhnout už 24. října. Což je super zpráva. Takže neváhejte a za necelé dva měsíce už můžete zachraňovat galaxii. Marvel’s Guardians of the Galaxy bude možné si zahrát na PlayStationu 5, PlayStationu 4, Nintendu Switch, PC, Xboxu One a Xboxu Series X/S.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button