NovinkyPCPS4

Crossout Amusement Park je tady

Společnosti Targem Games a Gaijin Entertainment oznámili novou aktualizaci 0.12.00 “Amusement Park” pro postapokalyptickou online hru Crossout. Hráči si tak budou moct vůbec poprvé navrhnout a postavit své vlastní zábavní parky, vyzkoušet si na nich svá osobní obrněná vozidla a pozvat si i přátele, aby si vyzkoušeli své vlastní výtvory. Hra Crossout dostala také v updatu nově zničitelné objekty pro PvP mapy a nový speciální režim navržený pro boj obrněných vozidel zblízka, s motorovými pilami a vrtáky.

Stavební zóna “Amusement Park” je k dispozici na cvičišti okolo hráčovy garáže. Hráči mohou místo zaplnit kaskadérskými vychytávkami, obrovskými kuželkami, kolotočem s koňmi, explodujícími červenými sudy, figurínami obrněných vozidel, strážními věžemi a množstvím dalších předmětů. Zábavní parky pak lze použít k testování jízdy v nově vyrobených obrněných vozidlech a ke kontrole jejich jízdních vlastností spolu se zbraňovými systémy, či jen pro zábavu a skotačení.

Update plný zábavy je již plně k dispozici všem hráčům!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button