Novinky

Vžijte se do kůže Tonyho Starka ve virtuální realitě

Každý kdo viděl byť jediný film od Marvelu s hlavní rolí Roberta Downeyho Jr. měl alespoň na chvíli chuť obléct si jeho extra vymakaný exoskelet a prohánět padouchy po městě. Nemůžeme vám sice nabídnout prohlídku jeho baráku nebo rande s Gwyneth Paltrow. Můžeme vám ale dát možnost na pár chvil, být jako Iron Man. SONY přináší dlouho očekávaný titul Marvel´s Iron Man VR!

Budeme čelit protikorporátní hackerce Ghost, která využívá staré zbraně Tonyho Starka a jeho firmy Stark Industries. Hru ovládáte skrze pohybové move ovladače. Ty využijete především při létání pomocí trysek, boji samotném nebo provádění oprav. Budete mít k dispozici Tonyho sídlo, kde budete levelovat skilly, upgradovat výstroj a jednoduše řečeno žít život Tonyho Starka ještě před tím než se potká s fialovým záporákem.

Hra měla vyjít původně na začátku roku 2020 ale byla odložena po vzoru odkládání dalších velkých AAA titulů. Nyní má titul stanoveno pevné vydání na 3.7.2020. Hru můžete již nyní předobjednat na PS store nebo si z něj můžete stáhnout hratelné demo a vyzkoušet si jestli náhodou místo super-hrdinství nebudete zažívat motion sickness.. Tak tedy suit up!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button