NovinkyPC

Nový hrdina v League of Legends: Gwen | Novinka

Riot Games představuje dalšího hrdinu ze stále populární MOBA hry s názvem League of Legends. Od vypuštění posledního šampiona Viega už uběhl nějaký čas, a tak se na nás řítí strašidelná panenka Gwen. A i když to zní neskutečně, tak se zdá, že vývojáři nešli moc daleko a rozhodli se předchozí postavy využít. Gwen má totiž s Viegem dost společného.

League of Legends vytvořilo Chuckyho?

Nadpis berte s nadsázkou, ale princip bude podobný – vražedná panenka. Zatím není jasné, kdy se Gwen v League of Legends objeví, ale konspirační teorie tvrdí, že by se mohla objevit v beta verzi už zítra, 31. března, a naplno by mohla být k dispozici s patchem 1.18, který bude vypuštěn 14. dubna. Ale zatím není nic potvrzeno, takže nám nezbude nic jiného, než si počkat. Gameplay trailer, který najdete níž, prozrazuje, jakým arsenálem Gwen bude disponovat. Používá převážně obří nůžky a jehly. Podle toho, že Rivenina schopnost zmrazení na ni moc nepůsobila, to vypadá na nějaké imunitní schopnosti. A ještě jedna schopnost je dost patrná. Gwen asi nebude snadné chytit nebo ji utéct. Schopnost přískoků není v LoLku nic zvláštního a používá ji několik šampionů. Podle uniklého gameplay traileru bude Gwen zaměřená spíš na top lane, ale dokázal bych si ji představit i na mid. Herním stylem mi dost připomíná Fioru, ale posuďte sami, co asi může umět. Komentáře jsou vítány, rád pokecám.

Gwenin původ

Panenku Gwen vytvořila Isolda (o níž se spekulovalo jako o dalším šampionovi) což je především Viegova manželka. To z Viega dělá pomysleného otce Gwen. Tato panenka svoji tvůrkyni moc milovala, ale bohužel svět je zlé a nelítostné místo a panenku po smrti Isoldy uvrhl na dno samotného oceánu. Tam ji našla prastará síla Padlého krále a přivedla ji k životu. Udělala ale mnohem víc. Panenka se stala jakýmsi hybridem mezi člověkem a hadrovou panenkou, což jí dává dost děsivý vzhled. Ona ale hlavně touží po tom, aby ji měl někdo rád a aby zjistila více o svém původu. A myslím, že to se jí i splní. Určitě se najde několik hráčů, kterým bude vyhovovat a budou ji mít rádi.

Další informace o Gwen zatím neznáme, ale nebude to dlouho trvat a určitě na ni brzy na narazíme.

Najde se mezi vámi nějaký cosplayer? Jestli ano, tak tohle vás určitě bude zajímat. Možná porušujete zákon o autorských právech.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button