NovinkyPC

Star Wars: Squadrons představení nových herních mechanik

Vývojáři Star Wars: Squadrons poskytli detaily o herních mechanikách nadcházející hry ze světa Star Wars. Ty jsme se dozvěděli díky Star Wars: Squadrons Pilot Briefing. Hra bude mít 8 rozdílných strojů.

V bitvách mezi Rebely a Impériem dostaneme na výběr mezi čtyřmi třídami letounů. Starfighter bude váš univerzální stroj, který když si vyberete tak neuděláte chybu. Dále máme bombardéry, ty se specializují na ničení velkých lodí. Pak tu jsou interceptory, které vám to natřou v leteckém souboji, jsou totiž rychlejší a obratnější než ostatní. Nakonec tu je support letoun. Ten může opravovat poškozené spojence a zásobovat je municí.

Jedna ze základních mechanik nového titulu bude spravování energie. V lodi naleznete tři systémy, které vyžadují energii. Jsou to motory, lasery, kterými budete sestřelovat protivníky a štíty. Vy jako pilot budete distribuovat energii do těch systémů, které to potřebují nejvíce. Potřebujete rychle uniknout od nepřítele? Pustíte víc energie do motorů a podobně. Pokud do daného systému dostanete maximum energie dostane váš letoun nové schopnosti. Například pokud pošlu maximum energie do motorů budete moct použít speed boost. U štítů pak taky budete rozhodovat, zda chcete posílit štíty přední, například při útoku na křižník, nebo zadní.

Zatímco lasery a motory mají překvapivě všechny stroje, u štítů už je to jinak. Tři ze čtyř Imperiálních letounů totiž nemají štíty. Místo toho jsou ale rychlejší a obratnější než jejich povstalečtí oponenti. Taky mohou mnohem rychleji přesměrovávat energii mezi jejich dvěma systémy. Všechny vaše stíhačky a bombardéry pak mají primární zbraň 2 schopnosti a různé obrané prvky proti protihráčům.

Pro ty, co to ještě nepostřehly, tak budete pilotovat přímo z kokpitu. A vývojáři si na kokpitech dali záležet, museli skloubit funkčnost, protože kokpit je i vašim HUD panelem a design.. Vývojáři udělali vše pro to, aby vaše kabina vypadala, jako by byla fyzicky vytvořena v 70. letech. Hra vychází 2.10.2020.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button