HryMobileNovinkyPCPS4Xbox One

Temný rytíř ve Fortnite

Spolupráce společností Epic Games a Warner Bros nadále pokračuje. Nejprve Epic Games poskytl hráčům 6 Batman her úplně zdarma a hned na to, na oslavu Batman Day tu máme crossover Fortnite X Batman.

Nová Rift zóna přeměnila Tilted Town na Gotham City ve kterém hráči automaticky získají glider v podobě Batmanova pláště, který lze použít bez omezení, což znamená že se hráči nemusejí bát pádů a následného udělení poškození pádem. Je nutné mít na vědomí že jakmile opustíte Gotham City, Batmanovo kápě se změní zpět na váš klasický glider. Epic Games také poznamenala že v Gotham City nebudou finální Storm kruhy.

Přidány jsou také 2 nové zbraně, které budou mít lidé v průběhu zápasu k dispozici. Tou první je Batman Grapnel Gun, který funguje v podstatě jako již ve hře nacházející se Grappler (Grappling hook), s tím že po přitáhnutí bude automaticky použit již zmíněný glider v podobě Batmanova pláště. Ta druhá je naváděný Výbušný Batarang, který po použití poletí za nepřítelem a exploduje v jeho blízkosti , pokud ale přistane na někjaký povrch, tak se na něj přilepí a když posléze nepřítel projde v jeho blízkosti, tak detonuje. Batarang uděluje 50 poškození nepřátelům.

Během události mají hráči také možnost zakoupit si Caped Crusader balíček, který obsahuje dva Batman skiny (jeden inspirovaný komiksem a druhý filmem Temný rytíř od Christophera Nolana) spolu s krumpáčem, gliderem a BatWingem na motivy Batmana. Balíček je možno zakoupit do 6. října za $19.99 (necelých 500 Kč).

Ve Fortnite in-game obchodě mají hráči také možnost zakoupit si skin Catwoman a její krumpáč v podobě Cat’s Claws spolu s Batwing gliderem. V obchodě jsou také dostupné různé emoty na motivy Batmana.

Po dobu crossoveru jsou ve hře dostupné nové výzvy nazvané Welcome to Gotham City. Dostupné výzvy jsou následující:

  • Udělte nepřátelům 250 poškození s Explozivním Batarangem.
  • Rozsviťte 3 různé Bat signály mimo Gotham City.
  • Použijte Batman Grapnel Gun ve 3 různých zápasech.
  • Zneškodněte Jokerovy plynové kanystry ve 3 různých pojmenovaných lokacích.
  • Udělte nepřátelům poškození do 30 sekund po užití Batman Grapnel Gun.
  • Rozsviťte Bat signál, použijte Batman Grapnel Gun, a udělte poškození Explozivním Batarangem

Na splnění těchto výzev máte čas až do 1. října. Plněním těchto výzev si odemykáte bezplatné odměny z Welcome to Gotham City balíčku, jehož součástí je Catwing glider.

Fortnite X Batman event je dostupný od 21. září až do 6. října, podle mého názoru je dost možné že příští měsíc se dočkáme zase jiného podobného eventu, nezapomeňme že minulý měsíc ve hře byl Fortnite X Mayhem (crossover s Bordelands 3).

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button