NovinkyPC

The Burning Crusade přijde letos na Classic! | Leak

You are not prepared! A stejně tak nebyl připraven Blizzard, když sám omylem leaknul, že The Burning Crusade přijde ještě letos do WoW Classicu! Oznámení přitom mělo proběhnout až na pátečním/sobotním streamu z Blizzconu. Někde však nastala chyba a oficiální press kit už byl na internetu. Hráči Classicu si budou moci zvolit, jestli chtějí své postavy převést na novou datadiskovou verzi, anebo pokračovat na Classic Era serverech. Loni ohledně těchto transferů rozesílali některým hráčům dotazník.

Na co se tedy můžeme v The Burning Crusade těšit?

Blizzard se tedy pokusí rekreovat zážitek spojený s původním vydáním TBC. K tomu bude patřit návrat do Outlandu, či možnost zahrát si jako Draenei nebo Blood Elf. Content se bude opět uvolňovat ve fázích, podle “tempa hráčů Classicu.” To znamená, že se bude postupně otevírat Black Temple, bojovat proti gods of Zul’Aman a proti Kael’thasu Sunstriderovi. Dále se budou nést novinky opět v duchu původního datadisku, přibudou tedy arény v PvP, objeví se možnost profese jewelcrafting a proletět se na létajícím mountovi.

Opět zmíním, že si hráči budou moci vybrat, jestli budou chtít své postavy převést na éru Burning Crusade, anebo ponechat na aktuálním Classicu. A stejně jako Classic bude TBC zdarma pro všechny, kdo si aktuálně platí předplatné WoWka bez dalších poplatků.

Úspěchy už při původním vydání?

The Burning Crusade původně vyšlo v lednu roku 2007, kdy se stalo prvním datadiskem ve World of Warcraft. Ve dni vydání se prodalo 2,4 milionů kopií, během prvního měsíce se prodalo ještě dalších 1,1 milionů. Vydání přitom zkomplikovalo několik problémů. První logistický – Blizzard špatně propočítal počty kopií, které odesílal, a tak se například do Rumunska dostalo pouze 1600 kopií, ale subscriberů tam bylo před 10 tisíc. Další problém nastal při registraci ingame odměn za kolektorskou edici. Mnoha hráčům se registrace nedařila, a tak museli posílat Blizzardu potvrzení o nákupu, aby odměny dostali. Celkově je však datadisk hodnocen jako jeden z nejlepších.

Pokud vás zajímá více věcí a aktualit ze světa MMO, tak by vám určitě neměla uniknout naše nová série MMO novinek!

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button