NovinkyPC

IL-2 STURMOVIK: DESERT WINGS – TOBRUK – NOVÉ DLC JIŽ BRZY!

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci s 1C Entertainment, Team Fusion Simulations 1C Game Studios, s potěšením oznamuje IL-2 Sturmovik: Desert Wings – TOBRUK, nové herní rozšíření oceňovaného realistického leteckého bojového simulátoru IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover.

V tomto novém herním rozšíření čeká na hráče více než 40 letounů a jejich variant z vojenského letectva britských ozbrojených sil Royal Air Force, dále německého válečného letectva Luftwaffe nebo italského letectva Regia Aeronautica. Na hráče čeká celá řada legendárních letounů, jako je Spitfire, Hurricanes, Martlets, Kittyhawks, Messerschmitts nebo Macchis. Ve hře se také představí bombardér Wellington, stejně jako vylepšené verze letounů Ju-88  Heinkel 111HDesert Wings umožní hráčům všech kategorií a úrovní odzkoušet své síly v historické kampani.

Hra navíc přinese více než 25 nových tanků, dělostřeleckého vybavení a vozidel, stejně jako 17 nových lodí, včetně masivních bitevních lodí, křižníků, torpédoborců, hlídkových lodí, ponorek a obchodních lodí. Hráči se tak mohou těšit na obrovské námořní i pozemní bitvy v dravých detailech.

Hra IL-2 Sturmovik: Desert Wings nabídne mapu severní Afriky o rozloze 385 x 385 km, která zobrazuje strategickou pevnost Tobruk v precizních detailech, stejně tak jako rozeklané linie drsného pobřeží, poušti a moře, které ho obklopují, s více než 75 leteckými základnami, mnoha výraznými krajinnými prvky a městy, rozsáhlý systém cest a silnic, stejně jako historická opevnění, minová pole a ozbrojené složky – to vše a mnohem více založeno na skutečných válečných mapách. V kombinaci s excelentním prostředím pro multiplayer, které umožňuje až 100 hráčům a mnoha jednotkám umělé inteligence hrát online v reálném čase, přináší IL-2 Sturmovik: Desert Wings intenzivní a náročné souboje hráč proti hráči.

IL-2 Sturmovik: Desert Wings – Tobruk bude dostupná ke koupi prostřednictvím Steamu za cenu 69,99 USD již toto léto s 15% slevou první týden po vydání hry. Ke hraní je vyžadována základní hra IL-2 Sturmovik: Cliffs of DoverHra obsahuje české titulky.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button