NovinkyNovinky HW

Turtle Beach koupilo Neat Microphones!

Firma Turtle Beach zaměřující se primárně na prodej herních headsetů oznámila akvizici Neat Microphones. Konkrétní podmínky prodeje nebyly zveřejněny, ale celý tým z Neat Microphones se nyní přesune pod Turtle. A to včetně Skippera Wise a Martinse Sulespurense, kteří spolu před 26 lety založili giganta Blue Microphones, kterého aktuálně vlastní Logitech. Turtle tak chce pravděpodobně započít boj o přední příčky trhu s mikrofony.

Tato akvizice pro nás znamená další významný milník. Vstup na celosvětový mikrofonový trh s Neatem diverzifikuje naše portfolia do nových kategorií. Celkový adresovatelný trh pro naše produkty a značky se díky akvizici rozrostl z 5,1 miliard USD na 7,4 miliard USD. Vstupujeme na celosvětově rostoucí streamovací a mikrofonový trh s dvěma velkými výhodami – vizionářským vedením a inženýrskou expertízou, které stály za jedněmi z nejproslulejších mikrofonů za posledních 30 let, a Neatův impozantní lineup produktů pro 2021. Juergen Stark, CEO Turtle Beach

Turtle Beach se rozhodlo k růstu už předloni, když koupilo německou firmu zaměřenou na herní periférie Roccat. Nyní navíc vlastní 40 patentů od Neat. Uvidíme tedy, jakými designy se inspirují, a jaké produkty budeme moci očekávat. Třeba se dočkáme nějaké novinky, jako když před 26 lety Blue Microphones bylo pionýrem v oblasti USB mikrofonů. Anebo se taky nemusíme dočkat ničeho – kdoví.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button