HryNovinky

Tomb Raider oslaví 25 let | Novinka

Tomb Raider slaví už 25 od vydání prvního dílu. Na oslavu vytvořil Square Enix, který za touto populární herní franšízou stojí, oficiální stránky. Na nich se bude postupně zveřejňovat obsah k jednotlivým dílům. Jako první na začátku února vyšel art k Tomb Raider z roku 1996. Je na něm Lara čelící dinosaurovi.

V rámci dvaceti pěti let od vydání se každý měsíc má objevit nový art, počínaje únorem. Na stránkách můžete najít přesný harmonogram, ve kterém se představí jedenáct velkých TR her. Mimo to se fanoušci mohou těšit na nostalgické odkazy a možná i nějaké informace o budoucnosti série.

V příspěvku na Twitteru a na stránkách se objevil art na první hru z roku 1996 ve verzi s logem i bez loga. Vznikl rukou Brenocha Adamse, který je zároveň art director této série a pracoval v Crystal Dynamics celých třináct let. Jeho art je oproti tomu starému mnohem epičtější a lepší pozadí.

V pětiminutovém videu, které vyšlo na Youtube, se můžete podívat na shrnutí toho, co se už povedlo franšíze dosáhnout. Zároveň se vám v něm představí lidé, kteří za sérií her o dobrodružné Laře stojí.

Nedávno jsme psali o tom, že Lařina dobrodružství budou nově zpracovaná v anime. A četli jste už o Tomb Raider 10th anniversary edition? Všechny příspěvky týkající se oslav najdete na Twitteru pod hashtagem #TR.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button