Novinky

Twitch: Donald Trump dostal ban?

Twitch se v poslední době před ničím nezastavuje a banuje čím dál více streamerů. Mezi nimi ovšem dostala ban i největší celebrita Twitche a to DrDisrespect, avšak Twitch se toho nebojí a dočasně zabanoval i samotného prezidenta Spojených států amerických.

Málokdo je větší celebrita, než prezident Donald Trump. Ten své proslovy i předvolební kampaně vždy vysílal na Twitchi, ovšem toho je už nyní konec. Twitch aneb nejpopulárnější streamovací platforma v pondělí uvedla, že dočasně pozastavuje kanál Donalda Trumpa za hate speech.

Web, který je ve vlastnictví Amazonu, uvedl, že již několikrát kanál pana Trumpa porušil pravidla a tím, jakými poznámkami pan prezident útočil na Mexičany na posledním předvolebním srazu, si nijak nepomohl.

Ovšem Donald Trump nemá problémy jen s platformou Twitch. Třeba Snapchat přestal propagovat účet pana prezidenta a nebo takový Reddit uvedl, že vymaže jeho subreddit r/The_Donald kvůli dalším porušeným podmínkám samotného Redditu. Aby toho nebylo málo, tak i s Twitterem má dlouhodobější problémy, což vede k neustálému kontrolování jeho příspěvků.

TheKrysaa

Hráč celým svým srdcem i duší. Miluji knížky, videohry, filmy a sport.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button