KomiksNovinky

Batman a Fortnite opět spojí své síly

Vydání oficiálního Batman komiksu ze světa Fortnite mělo mnohem větší úspěch než se asi vůbec čekalo. České trafiky byly bez komiksů během pár hodin a to stejné platilo i pro naše friendy z crew.cz. A protože to jsou buddies, zas nám poslali nějaké extra tajné pikošky, co na nás svět Fortnite a svět DC chystá. Jenže teď se nám to zase obrátilo. Gotham se seznámí s postavami Fortnite a nebude to nikdo jiný než The Foundation.

Komiks za rohem, Batman v plné zbroji

Všechno nám to ale začíná v traileru na 8 sezónu Fortnite s názvem Cubed. Pokud jste pozorně sledovali, na konci traileru jste si všimli, že ústřední postava posledních 3 sezón – The Foundation ležel téměř na součástky na dně oceánu. Jenže z ničeho nic se jeho helma aktivovala a všem fanboyům bylo jasné jedno. Události na mapě přežil a vrací se zpět do děje. Jenže to asi nepůjde tak jednoduše. Časová trhlina nad světem Fortnite se nám objevila i nad Gotham City a právě skrze tuto prasklinu se náš milý The Foundation dostává do světa, kde nikdy nebyl. Zápletku teda máme.

Dojde na souboj nebo stojíme proti vyššímu zlu?

Nabízí se hlavní otázka. Čeká nás stejný příběh jako když se Batman ocitl ve světě Fortnite? Nebo The Foundation a netopýr spojí své síly a pokusí se uzavřít časovou kapsli, aby do Gothamu nepronikli další padouši? Odpovědi najdeme jediným způsobem. Batman/Fortnite: Foundation je oficiální standalone k původní sérii Batman/Fortnite: Zero Point. Dočkáme se už 26. října ve všech vašich oblíbených trafikách a dalších prodejců, stejně tak jako online. Komiks bude stát 99 korun a bude mít celých 40 stran.

Scénář dostal na starosti Scott Snyder (Batman: Černé zrcadlo, Temné noci – Metal, nová Liga spravedlnosti), všechno je to ale opět pod pečlivým dohledem Donalda Mustarda (hlavnou kreativních výtvorů pro Fortnite). S tím vším mu ještě napomáhal Christos Cage. No a k tomuto scénářskému master kombu dodal svou kresbu Joshua Hixson (Rocket a Groot 2: Občasná válka). Takže skladba jako ze snu, zápletka by tady byla, ale čím nalákat Fortnite hráče, aby si ten komiks koupili? No jasně! Kódíky do hry.

V celém komiksu zase najdete klíče, které když zadáte ve hře obdržíte exkluzivní skin pro Batmana s příhodným názvem The Batman Who Laughs. K tomu všemu vám ještě další kód odemkne nový loading screen, který trošku napovídá o čem vlastně ten nový komiks bude. Tak co? Líbil se vám první Fortnite/Batman komiks? Koupíte si i tento standalone? A nechcete si ho fakt koupit u crew? Uděláte jim radost!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button