Novinky

Americký fotbal se vrátí s pokračováním série Madden

Je to spíš už taková tradice než šok. Každý nový rok nás čekají stálice herního a především sportovního světa. Série NHL, FIFA, Madden, F1 nebo Pro Evolution Soccer vycházejí každý rok a přivádí sportovní fandy od televizních vysílaní k vlastnímu hraní. Je tam, ale ještě něco co předchozí hra o americkém fotbalu nenabídla? Ještě před akcí EA Play jsme obdrželi ofiko reveal trailer na letošní Madden s číslovkou 21. To už si dá v améru i alkohol!

O takovýchto hrách opravdu není moc co říct. Již pár let běží na enginu Frostbite a po grafické stránce se jedná opět o krůček vpřed. Tváře se mohou zdát detailnější, textury ostřejší, míč šišatější. Zajímavější jsou především ty gameplay featury. EA nás letos láká na nový režim kariéry s názvem “Rise to Fame”. Bude se jednat o mnohem detailnější průchod kariérou s větším důrazem na skauting a cestu až do oné vysněné síně slávy. Nechybí ani nejhranější mulťákový režim MUT nebo Ultimate team s aktualizovanou soupiskou mužstev.

Nová hra nabízí další možnost celkové kontroly nad hrou. Devs popisují tyto mechaniky jako “skill-stick”, tudíž něco co známe z NHL. Uvidíme jaké bude zapracování do amerického fotbalu. Nebudeme si ale nic nalhávat. Hra je opravdu pro fandy amerického fotbalu. Pokud nemáte ponětí proč se tolik lidí dobrovolně sráží hlavou proti hlavě nebo proč s tím míčem běží tolik kiláků, aby sebou na konci plácli na zem tak nový díl Maddenu asi vynechejte.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button