FilmyNovinky

The Protégé je tady. Vítejte ve světě nájemných vrahů

Máme tu další film ze světa nájemných vrahů. The Protégé je totiž od studia, které natočilo dnes již slavného Johna Wicka a režisérem tohoto filmu je sám Martin Campbell, režisér filmu jako Legenda o Zorrovi nebo Casino Royale. Uvidíme také obrovské herecké hvězdy v podání Michaela Keatona (Spider-Man: Homecoming, Batman), Samuela L. Jacksona (Shaft, Kingsman). Hlavní postavou bude ale herečka Maggie Q (Aliance, Kazatel).

O čem je The Protégé?

Mladá Anna (Maggie Q) byla jako dítě zachráněna legendárním vrahem Moodym (Samuel Jackson) a vycvičena v jednoho z nejlepších zabijáků na celém světě. Jak to ale tak v tomto světě chodí, Moody bude brutálně zabit a jeho adoptivní dcera Anna se tak rozhodně jeho smrt pomstím. Spojí se tak s tajemným zabijákem (Michael Keaton), které změní život ještě víc, než smrt jejího otce.

Trailer vypadá velice jednoduše a příjemně. Film nejspíš nebude plný složitostí. Zápletka je více méně jasná – prostě hon za pomstou. Akorát místo pomsty za mrtvé štěně tu bude cesta za pomstou adoptivního otce. Maggie Q navíc jako starší herečka v roli působí naprosto perfektně, sebevědomě a hrozně důvěryhodně. Premiéra filmu je naplánována už na 20. srpna 2021, tak si ještě chvilku počkejme, ale vypadá to, že se je na co těšit.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button