ExkluzivněNovinkyPCPS4Xbox One

MAFIA DEFINITIVE EDITION 1, 2 a 3 se představují v gameplay traileru!

Ano je to zatraceně dlouhý název článku, ale právem si ho to zaslouží, protože MAFIA I, II i III dostane definitive edice tak jak jsme již dříve informovali v předchozím článku. Ale dnes tu nejsme od toho, abychom se rozepisovali, trailery najdete hned tady a teď!

Definitivní vydání ságy organizovaného zločinu Mafia: Trilogy obsahuje:

• Mafia: Definitive Edition – Kompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002, která přinese zmodernizovaný herní scénář s novým bohatým dialogem, rozvinutější příběhové pozadí a dodatečné filmečky, zcela nové hratelné sekvence a prvky hratelnosti a mnohem více. A co je nejdůležitější – bude to stále ta Mafia, jak si ji pamatujete – jen ještě o kus lepší a zábavnější. Informace ohledně české lokalizace budou upřesněny později.

Ano na screenshotu vidíte správně motorku – ty se podle všeho stanou plnou součástí hry!!!

• Mafia II: Definitive Edition – Přepracovaná hra z roku 2010 v ultra HD kvalitě – 4K. Obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, přídavky a aktualizace). Hra obsahuje původní český dabing.

• Mafia III: Definitive Edition – Kompletní vydání původní hry z roku 2016. Obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, přídavky a aktualizace). Hra obsahuje české titulky.

MAFIA I – REMAKE

MAFIA II – REMASTERED

https://www.youtube.com/watch?v=ypPHHj5eDbA

MAFIA III REMASTERED

https://www.youtube.com/watch?v=X91PvcH307E

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button