FilmyNovinky

Ghostbusters: Afterlife aneb rodinný projekt

Ghostbusters: Afterlife má navazovat přímo na původní duologii a snad nám pomůže zapomenout na debakl z roku 2016. Zatím to vypadá, že se filmu dostane péče, jež si zaslouží. Již máme potvrzeno, že se vrátí původní obsazení filmu, jako Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson nebo Sigourney Weaver. Je tu ale další eso v rukávu, které může být zásadní pro budoucí úspěch filmu.

Fanoušci původních dvou filmů jsou jistě stále skeptičtí i po oznámení návratu původního obsazení. Kdo by se jim taky divil po Ghostbusters filmu z roku 2016. Možná je trochu uklidní, že nejen herci se vrací. Producentem nového filmu není nikdo jiný než původní režisér Ivan Reitman. Bude tak jistě stát za zadkem novému režiséru, aby tak zajistil věrnost atmosféře původních filmů. Možná se ptáte proč se režie neujme sám a nechává to na někom jiném. Má k tomu dobrý důvod. Nový režisérem je totiž jeho syn Jason, který na natáčení obou filmů svého otce vyrůstal. A tak film o odhalování slavné rodinné historie, točí rodinné duo, které jež jsou její součástí.

Máme tu tedy původní obsazení, původního režiséra a jeho syna, který je fanouškem otcovy práce. Myslím, že to zatím vypadá nadějně, i když jsem stále skeptická, začínám se pomalu ale jistě těšit na Ghostbusters: Afterlife. Jen škoda, že u toho nebude i Harold Ramis alias doktor Egon Spengler, který bohužel před několika lety zemřel. No v listopadu se rozhodne jestli to stálo za to nebo jestli se dočkáme stejného debaklu jako v roce 2016. Já upřímně doufám v první možnost, protože si to tahle série zaslouží.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button