NovinkyPC

Ring of Elysium – Ashen Eye


Před pár dny jsme vás informovali o update, který se chystá do jednoho z nejoblíbenějších BR projektů poslední doby – Ring of Elysium. Update samozřejmě přidal vše, co vývojáři slíbili a nyní nastal čas přidat i nový herní mód.

Ten se jmenuje jak už jste asi z titulku pochopili “Ashen Eye” a nabídne již 23.06.2019 tu nejodvážnější verzi battle royale jakou známe. Žádná zmenšující se zóna, žádné pomalé taktické přesuny a žádný čas. Ashen Eye je totiž úplně o něčem jiném.

Žádná zmenšující se zóna, žádné pomalé taktické přesuny a žádný čas

V tomto herním módu se stanete součástí 3 nebo 4 členného týmu a vašim úkolem bude samozřejmě přežít za každou cenu. Změna ale nastane hned po vstupu do hry, když zjistíte, že máte na zádech bombu s kyslíkem a všude kolem vás je žár a spálený prach z vybuchující sopky. Snížená vyditelnost a další prvky jsou samozřejmostí. Jediná možnost jak přežít? Zabíjet ostatní hráče a krást vzduch z jejich kyslíkových bomb. Neustále vyhledávání enemy je tak jasnou podmínkou přežití, pokud ale chcete opravdu přežít přesunete se do Ashen Eye. Neustále se pohybující se zóny, ve které přežijete i bez kyslíku. Pokud ho ale máte nejvíce ze všech v dané zóně, přiletí pro vás helikoptéra, aby vás zachránila.

Takže cíl? Nasbírat co nejvíce kyslíku, přesunout se během toho do Ashen Eye a počkat na helikoptéru, která vás vyzvedne. Háček je v tom, že vyzvedne tým s nejvíce kyslíkem a ve chvíli, kdy pro něj poletí vás označí všem ostatním hráčům na mapě – tudíž dostanete na záda pekelný terč.

Že to zní naprosto šíleně? Tak to rozhodně! Že to zní o to zábavněji? Oh hell yeah! Tenhle mód by opět mohl rozproudit krev v žilách všem fanouškům unikátního přístupu k žánru Battle Royale a ani vy byste si to neměli nechat ujít! Ring of Elysium je dostupné zdarma na steamu!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button