HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Apex Legends: Season 8 Mayhem | Novinka

Apex Legends: Season 8 do této first-person střílečky přidává spoustu nového obsahu. V traileru se můžete podívat, co nového do hry v osmém rozšíření přichází. Je to mimo jiné i postava Fuse, zbraň 30-30 repeater, update na mapu Kings Canyon a gold-tier zásobníky. Mezi menší novinky se pak řadí úpravy damage counteru, označování nábojů zbraní pomocí pingu, update pro barvoslepé hráče a nové skiny.

Apex Legends: Season 8 přidává novou postavu FUSE

Hlavní zeď oficiálních stránek hry teď zabírá art postavy Fuse, žoldáka, který se vyžívá ve výbušninách. Jeho pasivní dovedností je Grenadier, která mu umožňuje mít extra granát na každý inventory slot. Také hází granáty na delší vzdálenost a přesněji. Jeho taktickou dovedností je Knuckle Cluster, což je tříštivá střela. Díky ultimátce, která nese název The Motherlode, dokáže spustit bombu, která vytvoří zeď z plamenů. Tím může nepřátele uvěznit na jednom místě a označit je.

Battle Royale budoucnosti

Apex Legends je multiplayerová střílečka, ve které proti sobě bojují týmy po dvou nebo po třech lidech. V každém zápase může soutěžit až 30 týmů. Vše se odehrává v budoucnosti, všechny postavy mají nějakou speciální schopnost . Hra svojí podstatou připomíná japonský survival film Battle Royale nebo Hunger games. Ke konci se aréna začne zmenšovat a donutí tak hráče stát proti sobě čelem, dokud nezůstane jeden vítězný tým.

Apex Legends bude i na Nintendu

Nedávno jsme psali o tom, že Apex vyjde i na Nintendo Switch. Oficiální termín vydání je nastavený na 9. března 2021. Season 8 si ale můžete zapařit už teď. Hra se dá hrát na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox X. Sehnat ji můžete třeba na Steamu nebo na platformě Origin.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button