NovinkyXbox OneXbox Series X

Diablo II: Resurrected je k dispozici zdarma, ale jen na chvíli

Diablovkáři! Máme tady výbornou zprávu. Pokud jste do dneška ještě neměli čas zahrát si Diablo II: Resurrected, je tady možnost! Xbox přichází s novinkou, kde potěší všechny, kteří nechtějí utrácet peníze za hru, u které si nejsou jistí, že ji obětují stovky hodin. Stačí jít do Xbox Store, stáhnout si Diablo II zdarma a hrát. Jestli vás hra pustí, nezbude vám nic jiného, než jim nasypat peníze a užívat si svou koupi. Ale pozor, máte na to omezený čas.

Diablo II zdarma, ale je v tom háček

Xbox zpřístupňuje druhé Diablo svým hráčům a to úplně zdarma. V Xbox store si stačí stáhnout hru a můžete hrát. Jenomže. Hrát můžete pouze 3 hodiny. Celý tento limitovaný free trial, vás nechá užít si ve hře 3 hodiny. Jak velký progres za tu dobu uděláte je jen na vás, po třech hodinách se ale zavře závora. Pořád to je ale dostatek času na vyzkoušení. K dispozici už teď máme Diablo II: Resurrected včetně rozšíření Lord of Destruction. A jak dlouho akce trvá? Stahovat můžete od 15. března až do 21. března 2022.

Progres z trialu se vám uloží

Když se vám Diablo II zalíbí, a rozhodnete si hru koupit celou, neztratíte svůj progres. To co nahrajete zdarma, se vám přenese do full verze hry. Takže to není ani zbytečný grind. Přestože se jedná o free trial, k hraní multiplayeru potřebujete mít aktivní Xbox Live Gold. Kdo to ale dneska nemá žejo? Diablo II: Resurrected nabízí remasterovanou 3D grafiku i audio, ikonické souboje v dungeonech a úplně nové filmečky. Vyzkoušíte druhý díl Diabla nebo jsou diablovky úplně mimo vás?

Zdroj
Foto: Blizzard Entertainment

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Nacionalista
Host
Nacionalista
2 let před

Za prvé se píše pokrok, ne progres a za druhé, když chceš být světový, napiš to alespoň správně. progresS.

Back to top button