ExkluzivněIndieNovinkyPCPS4Téma dneXbox One

Gamescom 2019 | Opening night live #2


ONL part #2 aneb věnujeme se druhé třetině tohohle eventu před eventem. Jestli se nepletu skončili jsme u Predator: Hunting Grounds zajímavé FPS multiplayerové akci plné rozžhaveného olova. Je libo se tak trochu schladit?

Nevíte kde, když jsou venku taková parna? Co tak v Monster Hunter World: Iceborn? Tenhle datadisk již brzy rozšíří základní hru o další část poutavého příběhu, ale přidá i nové gameplay prvky a hlavně nová monstra jako ledového draka! Pokud máte slabost pro tohle unikátní MMO neměli byste si DLC nechat ujít.

Ano ano, my víme, DLC nejsou něco, co by vás až tak zaujalo. Ale co The Cycle? Unikátní online PvEvP akce plná energetických zbraní, monster a speciálních schopností? To už zní lépe? A co když řekneme, že si ji můžete zahrát již teď a úplně zdarma?! Stačí si ji stáhnout přes Epic Games Launcher, který na sebe v poslední době strhává čím dál více pozornosti!

The Cycle bude prostě hra, ve které budete riskovat vše, ale jak daleko jste opravdu ochotni zajít? A jak daleko jste ochotni zajít v Life is Strange 2? Protože to byla hlavní otázka celého gameplay traileru ve kterém se v roli Shauna snažíme najít našeho bratra. Tedy Shaunova bratra, víte co jsme tím chtěli říct ne? Life is Strange 2 je čtvrtou epizodou z pěti, takže rozhodně ještě nejsme na konci.

A to platí i o ONL. Představila se nám totiž ještě další řádka her. Jeden z trailerů který rozhodně upoutal pozornost bylo i Humankind. Historická strategie umožňující vám přepsat historii světa? Inu proč ne!

Když už jsme u té historie nemohla chybět ani hra která se do ní zapsala ještě před samotným vydáním – Borderlands 3! To vyjde již 13. září a všichni si tak budeme moc vyzkoušet tuhle kooperativní, šílenou a hlavně nehorázně zábavnou akci na vlastní kůži. V gameplay demu se na ONL představil v rychlosti i endgame obsah jako Circle of Slaughter (boj proti vlnám nepřátel), nebo Proving grounds (mise zadané rasou Eridian).

Na informace o Borderlands 3 bylo samozřejmě těžké navázat něčím, co by vyrazilo dech, ale vývojáři z Rockfish Games to přecejen zkusili a představili Everspace 2! V tom nás údajně čeká více lodí, planet, nepřátel, ale i vesmírných měst a vlastně všeho, co už známe z prvního dílu. Everspace 2 vyjde v roce 2021.

V půlce eventu se pak objevila ještě jedna ukázka která vyrazila dech nejednomu fanouškovi Nintenda a to Witcher 3 Complete edition pro Switch! Ten vypadá na Switchi obdivuhodně dobře a byli jsme sami překvapení, že takhle komplexní a graficky vychytané RPG šlo vůbec převést. Mimo to i se všemi datadisky!

Stále vám to nestačí? Tak se připravte na článek č. 3, který vyjde chvíli po tomto a v něm další spousta novinek z ONL!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button