EsportNovinky

Známe soupisky Hitpoint Masters!

Gorganal se vrací, eSuba mění soupisku, Brute skládají novou sestavu a na scénu přichází Sinners!

Ani jsme se pořádně neoklepali z jarních EU masters, a očekávaný nabitý letní split je opět zde! Začněme sestavou Vikingekrig. Ti se zcela jistě z posledního místa minulého splitu již poučili a nebudou si chtít kazit náladu. Je dobré podotknout, že již jednu sestavu měli, avšak svoji šanci v kvalifikacích promrhali a vzali si tedy pod sebe tým s originálním jménem “nevim no,který je zcela jistě plný kvalitních hráčů.

Celá soupiska si věří minimálně na TOP 4, za svoji největší výhodu považují svůj tilt-proof přístup, komunikaci v angličtině, která týmu podle slov Gorganala výrazně prospívá, přičemž komunikaci označil za plynulejší a týmu rozhodně prospějí i jeho dlouholeté zkušenosti jako jejich hlavní opory, který je proslulý po české scéně jako perfektní lesapán. Celkově bych je spíš tipovala na černého koně, který může ještě velmi zamíchat karty a zavařit stálým špičkám jako eSuba, Sampi či Cyber Gaming.

Soupiska je tedy následující:

🇨🇿 David “Haklbery” Hakl (Toplane)
🇨🇿 Michal “Gornagal” Fiebich (Jungle)
🇨🇿 Erik “Kyoshi” Toman (Midlane)
🇨🇿 Jan “Jekylla” Mičuda (AD Carry)
🇪🇸 Carlos ”xKyra” Lopez Biedma (Support)

Vikingekrig představili novou soupisku. Zdroj: Facebook.

Ach, ta eSuba. 4 roky trvající vláda tohoto celku se ani náhodou neblíží ke konci, což opět dokazuje svojí elitní soupiskou složenou ze zkušených a profesionálně vystupujících hráčů, přičemž stihli obměnit od minulých Legends Robocopa za Wondra, Sirinoxe za Hira, ale i kouče Nighshara za legendárního Zizoua, který donedávna působil v eXtatusu, přímé konkurenci eSuby, a také v projektu eSportsrepre. Od modré krve se neočekává nic míň než výhra, ale taky se může stát, že tato pětice enormní tlak nezvládne a začne dělat kritické a obrovské chyby.

Soupiska je tato:

🇸🇰 Ondrej “Wondro” Kenda (Toplane)
🇨🇿 David “Jejky” Jakubec (Jungle)
🇨🇿 Adam “Random” Grepl (Midlane)
🇨🇿 Nguyên “Hiro” Đại Hải (AD Carry)
🇨🇿 Radovan “Rufus” Moravec (Support)

🇨🇿 Radim “Zizou” Zaoral (Trenér)

eSuba představila novou soupisku. Zdroj: Facebook.

Dostali jsme se až k Brute, kteří si po minulém ne úplně vydařeném splitu budou určitě chtít spravit chuť, ale čeká je několik velmi těžkých soupeřů, kterými jsou například eSuba či Sampi, ale dovolím si říct, že je těžce potrápí i černý kůň Vikingekrig. Po kompletní změně soupisky, a absolutní reorganizaci lolkové části tohoto týmu, se nebojím věřit tomu, že se možná dostanou i do play-off.

Soupiska zní tedy takto:

🇨🇿 Jakub “Fulis” Fulka (Toplane)
🇨🇿 Zdeněk “Hardy” Galčík (Jungle)
🇨🇿 Jirka “Laudy” Fischer (Midlane)
🇨🇿 Václav “Kesav” Beber (AD Carry)
🇨🇿 Martin “Marma” Sládek (Support)

Brute představili novou soupisku. Zdroj: Facebook.

“Máme rádi kebaby.” Tak přesně s tímto názvem týmu pod křídly organizace Gunrunners, známé především z CS:GO, zakotvili úplně noví hráči. Gunrunners již v historii své organizace League of Legends kdysi měli, a není tomu zas tak dávno, naposledy s ní hráli online turnaj LOBBY, a pak se po nich slehla zem. Tahle nová pětka složená kolem Rasena ale vlévá novou krev do žil celému uskupení. Rozhodně nemají kde zklamat, ale mohou naopak příjemně překvapit.

Aktuální sestava Gunrunners:

🇸🇰 Samuel “Sammy” Sabadko (Toplane)
🇸🇰 Adrián “Xanfii” Štraus (Jungle)
🇨🇿 Martin “Martin” Lelek (Jungle)
🇨🇿 Jakub “Nyken” Chromý (Midlane)
🇸🇰 Michal “Only” Hudec (AD Carry)
🇸🇰 Dávid “Dave” Onderko (Support)

🇨🇿 Jakub “Houfa” Fučík (Hlavní trenér)
🇸🇰 Tomáš “Hoci” Hocicko (Asistent Trenéra)

Gunrunners představili novou soupisku. Zdroj: Facebook.

Každý, kdo alespoň jednou v nedávné době koukal na finále jakéhokoli většího českého online eventu v Counter-Striku, zahlédl kluky jménem Sinners. Ti si vzali z kvalifikací tým jménem “Stuck with u.” Tato organizace je na poli esportu téměř začátečníkem, ale to se nedá říct o jejich výkonu. Profesionální vystupování, kvalitní zázemí i hráči s mnoha zkušnostmi, viz. duo Vasked/PiOk, nebo jungler Vinxen či Midlaner Ondro. Nemyslím si, že Sinners skončí na konci tabulky, jako nadějný scénář však vidím jejich postup do Play-Off s možnou obrovskou konkurencí favorizované eSubě.

Aktuální soupiska Sinners:

🇨🇿 Petr “Adiss” Pavlíček (Toplane)
🇨🇿 Marek “Vinxen” Gardoň (Jungle)
🇨🇿 Ondřej “Ordno” Prachař (Midlane)
🇸🇰 Lukáš “PiOk” Lőrinc (AD Carry)
🇨🇿 Václav “Vasked” Benda (Support)

🇨🇿 Jan “Worry” Voráček (Trenér)

Sampi. Tito kluci v minulé sezóně skončili nečekaně třetí, ale i přes to, předvádí silnou soupisku, jakou jsme tu dlouho neměli. Bronko jako velmi zkušený kouč, Bobiista jako obávaný topař, či Sawyor jako známý lesapán. Tuto soupisku doplňují mladé talenty Dehaste a PanJ, kteří se k týmu připojili z nedaleké Chorvatské a Srbské republiky. Nesmíme zapomenout ani na Danyho, který působil například i v eSubě, a jistě nás bude chít přesvědčit, že on je to “lepší” AD Carry.

Soupiska je poskládána takto:

🇨🇿 Petr “Bobiista” Fojtík (Toplane)
🇨🇿 Jiří “Sawyor” Libánský (Jungle)
🇭🇷 Sven “Dehaste” Vidović (Midlane)
🇨🇿 Daniel “Dany” Novák (AD Carry)
🇷🇸 Luka “Panj” Čica (Support)

🇨🇿 Michal “Bronko” Šembera (Trenér)

Sampi představují novou soupisku. Zdroj: Facebook

Bramborová mediale. To je místo, kde minulý rok, skončili Inside Games, přičemž z toho nebyli dvakrát nadšení. Tento split se nám ale představují v novém kabátu, s překopanou soupiskou, avšak se známými jmény jako Kocourek nebo CHECKFIDER. Tuto dvojici doplňuje z České republiky ještě Kulvas, který předtím hrál v celku eEriness. Z německa k nám přichází Midlaner Final, který působil v Německém Black Lion a Viketox ze španělska, který působil v španělském S2V Esports.

🇨🇿 Jakub “Kulvas” Kotulan (Toplane)
🇨🇿 Sebastián “Kocourek” Vrzák (Jungle)
🇩🇪 Daniel “Final” Glaser (Midlane)
🇨🇿 Lukáš “CHCEKFIDER” Nevyjel (AD Carry)
🇪🇸 Victor “Viketox” Navarro Ramos (Support)

Inside Games postupují do Hitpoint Masters. Zdroj: Facebook

Cybergaming se minulý rok dostali do finále, ale bohužel dostali 3:1 od Modré krve a skončili druzí. To jim však nebrání v tom, aby přišli i letos a ukázali se ještě lépe než minulý split. Odstranovac, SeMike, Dread, Lipánek a Zeussak, jsou zcela jistě kvalitními hráči, kteří se budou snažit pokořit svého největšího rivala eSubu, a dovést Cyber Gaming poprvé v historii k prvnímu místu.

Soupiska zní následovně:

🇸🇰 Michal “odstranovac” Duchoň (Toplane)
🇸🇰 Milan Lukáš “SeMike” Vavro (Jungle)
🇨🇿 Jan “Dread” Hrbáč (Mid)
🇨🇿 Vašek “Lipánek” Maxa (Botlane)
🇸🇰 Peter “Zeussak” Gbelec (Support)

🇨🇿 Richard “Micro” Mendl (Trenér)

Cyber Gaming představují novou soupisku. Zdroj: Facebook

Závěrem bych chtěla dodat, že já sama se na Hitpoint Legends moc těším, a očekávám že to bude příjemná podívaná. Týmům přeji hodně štěstí, a ať se jim všechno povede k naprosté spokojenosti.

https://www.instagram.com/p/B9U6khQDuqK/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
Svitavská Fabrika při Hitpoint Masters. Zdroj: Instagram.

Janka "Proste_Janicka" Makúchová

"Ta holka co hraje hry." Věnuju se převážně esportu. Hraju hry, jsem závislá na popcornu, seriálech, league of legends, csku a dramatech. "Práce ve skupině je úžasná věc, vždycky můžeš hodit vinu na někoho jiného."

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button