NovinkyPC

Pro Iron Harvest vyjde první DLC, zdarma si teď taky můžete zahrát DEMO

Do jedné z největších strategií tohoto roku se hned od vydání valil nový obsah a patche. Vývojáři z King Art studia opravovali chyby ale přidávali i nové mapy. V dalším ze svých devblogů, ale oznamují první DLC. Mimo DLC byl dokonce oznámen i ESL turnaj v Iron Harvest, s prizepoolem 5000 eur, který vyvrcholí 19. 12. tohoto roku.

Do Iron Harvest také přibude nový herní mód s názvem Drop Zone. V tomto novém gamemodu budete doslova bojovat o bedny padající z nebe. Tyto krabice jsou totiž velice důležité pro další průběh války a bitvu vyhraje ta strana, která nasbírá více těchto beden. Tento herní režim budete moci hrát na každé mapě.

Když už jsem tu nakousnul to DLC měl bych také dokončit, o co vlastně půjde. Rozšíření se jmenuje Rusviet Revolution. Jak už název napovídá tak nás hra zavede do víru občanské války národa Rusviet, kde lidé povstanou proti svému Tsarovi. DLC, které vyjde 17.12.2020 nabídne 4 nové singleplayer/COOP mise, se zajímavým příběhem. Není toho sice moc ale ono to ani moc nestojí. Nové mise si budete moci koupit za 4 eura. Pro ty co podpořili Iron Harvest na Kickstarteru nebo pro vlastníky Deluxe edice bude DLC dokonce zdarma.

Do 1. prosince si také můžete zahrát DEMO verzí hry a pokud vás zaujme tak si ji i koupit ve slevě. Podobně jako při první betě můžete plně využívat skirmish map a výzev. A nic vám také nebrání hrát proti ostatním stratégům. Zahrát si také můžete část příběhové kampaně.

Zobrazit více

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button