NintendoNovinky

Nintendo Switch se v dohledné době nedočká “Pro” verze | Novinka

Nintendo oznámilo, že se nechystá v dohledné době upgradovat svoji konzoli Switch. Potopilo tak nadšené spekulace ohledně Pro verze. Nepopřelo ale, že v budoucnosti k nějakému upgradu dojde. Tím pádem je stále možnost, že přeci jen někdy vznikne Nintendo Switch Pro a naplní požadavky pro podporu her ve 4k.

Před dvěma týdny jsme psali o ještě živoucích spekulacích, které se týkaly modernizace současné Switch konzole. Z velké části to bylo proto, že minulý rok vyšly nové konzole Xbox a PlayStation, což rozpoutalo očekávání, že se Nintendo bude snažit udržet krok. Očekávaná verze “Pro” by byla jistě jiná, než základní verze. Na oficiálních stránkách Nintenda je vidět rozdíl mezi cenou základní a “Lite” verzí konzole, která je levnější a jednodušší. Oproti Lite by teoretické “Pro” šlo s cenou určitě nahoru, jednalo by se totiž o komplexnější konzoli s lepším vybavením.

Důležitými body upgradu měla být podpora 4k rozlišení a delší výdrž baterie. Další zlepšení se mohla týkat jiného designu konzole, lepšího displeje a podpory zařízení třetích stran. Teď to však vypadá, že pokud se vůbec někdy verze “Pro” chystá, bude to až za delší dobu. Pokud tedy Nintendo nezačne rovnou pracovat na nové generaci konzole, což je ale vzhledem k úspěchu Switche nepravděpodobné. Kdo by nechtěl z úspěchu vytěžit co nejvíce?

Zobrazit více

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x