NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Trojice trailerů z univerza Star Wars

Gamescom 2020 začal včera s Opening Night Live a přináší hned trojici záběrů ze třech různých her univerza Star Wars. Jedná se o Lego, simíky a také již zapomenutou hru od EA – Squadrons.

Tohle ještě nevyšlo?

Star Wars Squadrons – hra, která nás zavede do prostředí bitev mezi X-wings a Fightery. Hlavním tahákem bude pravděpodobně jako u prvních dvou battlefrontů mulťák, ale EA, který se proslavilo výrokem, že single player hry už nikoho nezajímají, láká také na kampaň. Její trailer můžete shlédnout zde.

Z vesmíru přímo k simíkům

Ano, tento crossover se nabízel už strašlivě dlouho. EA vlastní The Sims tak proč tam nedat také Star Wars. Nejsme si tak zcela jistí, zda za tímto propojením stojí úspěch Fornite a Star Wars, nebo je to jen další pokus jak ze simíků vytřískat další peníze ale to vše se dozvíme už 8.září.

Lego hry nesmí chybět

Upřímně, Lego hry jsou skvělý způsob, jak prožít oblíbené okamžiky z filmů i na herní obrazovce. Navíc jsou dost často dělány funny způsobem, nic nepředstírají a zabaví tak skoro celou rodinu. Na Gamescomu nám proto byla představena kompletní Skywalker Lego sága, která stručně a jasně shrnuje kompletní příběh všech devíti filmů.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button