IndieNintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Podzim ve znamení jídla

Přesněji řečeno ve znamení her, ve kterých hlavní roli hraje obživlé jídlo. Z nějakého zvláštního důvodu, možná kvůli skvrnám na Slunci, totiž během října a listopadu vyšlo hned několik herních titulů se zdivočelým jídlem.

Jedná se o hry Bugsnax, Lunch A Palooza a Cake Bash.

Multiplayerové Lunch A Palooza, kde bojujete třeba jako animovaný burger proti ostatním pokrmům, vyšlo na Steamu a Xboxu už v květnu tohoto roku. Hra však zaujala natolik, že vyšla tento měsíc dodatečně ještě na Playstation 4 a Nintendo Switch.

Cake Bash se kupodivu také rozhodlo jít cestou masakrování obživlého jídla, konkrétně různých typů dortíků. Naštěstí si kromě brutalizování roztomilých chuťovek pro hráče připravilo i jiné aktivity. Ve hře můžete třeba zdobit koláčky, utíkat před příborem, anebo opékat marshmallow. Těmto aktivitám se můžete věnovat na PC, Playstationu 4, Xboxu one, Nintendo Switchi a dokonce i na Google Stadii.

https://www.youtube.com/watch?v=o3SEzxvKrS4&ab_channel=PlayStation

Favoritem podzimu ale bude jednoznačně Bugsnax. Ve hře se ocitnete v roli průzkumníka na ostrově, který obývají potvůrky složené z jídla ve tvaru hmyzu. Vaším úkolem bude najít a zachránit výzkumnou expedici, která na místo dorazila před vámi, a přitom pochytat chutné exempláře. Bugsnax vychází již tento čtvrtek na PC, PS4 a PS5. Dokonce bude i součástí speciální nabídky her pro hráče, kteří si zakoupili Playstation 5 a k němu si předplatili službu Playstation Plus.

Co myslíte? Necháte se zlákat ke hraní her s bláznivým jídlem, nebo radši zapomenete, že takové hry existují?

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button