NovinkyTéma dne

Jack Black: instagramový nový Thor! | Téma dne

Jack Black instagramový účet bombarduje praštěnými videi, ve kterých třeba předstírá, že je Thor. Tento populární komik se tváří ve své roli severského boha smrtelně vážně, zatímco jezdí kolem pouze v plavkách a červeném plášti. Video si oblíbil skoro milion instagramových uživatelů, jejichž srdce si Jack získává i více normálními fotkami a videi ze svého života. My vám teď představíme několik záživných úlovků z jeho účtu.

Další z humorných videí je dost možná jen pro silnější povahy (nebo pro ty, co mají rádi málo oblečení a tanec). Jack se v něm válí na zemi pouze v plavkách, zatímco tancuje na svůdnou písničku. A to vše, prosím, pod proudem vody. Je očividné, že se snaží zparodovat různá videa z TikToku, na kterých většinou tancují málo oděné dívky.

Thor není jediný, koho se Jack vydal parodovat. V jednom z videí se promění na superhrdinu Iron Man, v dalším se z něj stane zase Spiderman. Jack si prostě z ničeho hlavu nedělá, jak jde vidět i v jeho parodiích. Nijak se neštítí ukázat své tělo, které neodpovídá superhrdinským ideálům. Chová se šíleně a bezprostředně, ale na jeho humoru není nic křečovitého. Praštěnost z Jacka přímo sálá a on se ji nebojí ukázat.

Jack Black instagramový velikán

Jack ale nesdílí na Instagramu pouze parodie, na jeho účtu se dá najít i hromada osobních fotek z jeho života, fotky s dalšími celebritami a jeho rodinou. On je prostě velké srdíčko, minulý rok toho stihl natočit hodně. Velké shrnutí jeho vtipných příspěvků můžete vidět v tomto videu shrnujícím rok 2020.

Tak co, už vám to natřásání špíčku stačilo? Pokud ne a máte rádi podobně ujeté parodie, určitě se jděte podívat na Jack Blackův Instagram. Najdete tam třeba srdíčko z pizzy, které přidal Jack jako přání k Valentýnovi minulý rok. Co jiného potěší na svátek víc, než pořádná salámová pizza?

O Jack Blackovi

Jack Black je populární (nejen) komický herec, který se proslavil filmy Škola Ro(c)ku (2003), Králové ro(c)ku (2006) a nedávným Jumanji (2017). Svůj hlas také propůjčil pandě Po z filmu Kung fu Panda a dalším animovaným postavičkám. Jack Black svůj instagramový účet pravidelně udržuje novým obsahem, který sleduje jeho 7,6 milionů sledujících.

(Když už jsme zmínili to Jumanji, víte, že fanouškovský film Jumanji: Level One už má venku trailer? Neváhejte a podívejte se na něj, dozvíte se toho hodně o vzniku a historii této dobrodružné magické stolní hry!)

A kdo je vašim oblíbeným hercem na Instagramu? Podělte se o to s námi v komentářích!

Zobrazit více

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button