HryNovinkyPC

Epic Games jedou bomby s Galactic Civilizations 3 | Novinka

Kdo sleduje pravidelně, tak ví že Epic Games Store každý týden rozdává hru zdarma. A protože drží sliby, tak nám tentokrát přináší tahovou strategii Galactic Civilizations 3. Vývojáři z firmy Stardock při vydání v roce 2015 prohlásili, že se jedná o největší a nejrozmanitější sandboxovou strategii, jakou kdy vytvořili. Inu, není důvod tomu nevěřit.

Vybudujete impérium diplomacie nebo diktatury ?

Děj hry se odehrává 10 let po válce s Dread Lords. Země leží chráněna, ale zároveň izolována za prekurzorovým štítem. V roce 2242 se Terranská první flotila vrací z kapesního vesmíru s pokročilou technologií a misí osvobodit Zemi. Bude záležet čistě na vás a vašich schopnostech, zda Zemi osvobodíte pomocí hrubé síly, nebo smírčí cestou.

Hra nabízí opravdu širokou škálu možností co dělat. Uzavírat spojenectví, budovat flotilu bojových letounů nebo solárních základen. Co mě na této hře nejvíc baví, že si letouny sestavíte dle svých představ. Takže každý letoun může být unikátní. No řekněte, nezní to super? A pokud by i to bylo pro vás málo, tak si můžete obstarat rozšíření s názvem Galactic Civilizations 3 – Mercenaries, kde na vás bude čekat i více než 60 nových typů letounů, nové ,,stromy,, dovedností a spoustu dalších doplňků, které vám pomohou v cestě za dobytím galaxie.

Co nám Epic Games naservíruje příště ?

Jak jistě tušíte, tato hra tu nebude zdarma věčně a i ona má nějaký svůj deadline. Takže neváhejte a stahujte. Ať už to lítá. Čas vám vyprší 28.ledna přesně v 17:00, kdy bude k dispozici další hra zdarma. Epic nám za týden nabídne hru s názvem DANDARA – Trials of fear Edition. Hra patří do skupiny tzv. 2D plošinovek, kterou vytvořila brazilská společnost Long Hat House. Budete hrát za hrdinku jménem Dandara, která se probudí v dosti bizarním světě, aby pomohla zachránit utlačovaný lid. Ikdyž se vám může zdát, že tato hra bude brnkačka, nevěřte tomu. Je to dost hektická řežba, u které okusíte pevnost vašich nervů.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button