NovinkyPC

The Day Before se vrací!

The Day Before – označovaný jako online kříženec mezi The Division a The Last of Us – dnes odhalil své MMO funkce a podrobně popisuje některé výrazně metaverse nabídky…

V novém rozhovoru pro Well Played spoluzakladatelé studia Eduard a Aisen Gotostevovi řekli, že hra „převážně tíhne k bojům hráčů proti hráčům“. Přestože tým není připraven sdílet své cíle týkající se odhalení počtu hráčů na server, dvojice prohlásila, že cílem je dosáhnout rovnováhy mezi „dynamickým, zalidněným světem a optimálním herním výkonem“.

Duo také nastínilo prostory, které budou hráči mezi sebou skutečně sdílet. „Kolonie přežití“ v mrakodrapech městského prostředí hry bude fungovat jako bezpečná zóna. V té budou hráči moci obchodovat, diskutovat a plnit společně úkoly. Budou však mít také možnost ve hře pracovat a poté si zajít do sauny, baru nebo posilovny, aby si odpočinuli v rámci pokusu o „prohloubení zážitku.”

Výše zmíněná zaměstnání vám poskytnou možnost zakoupit si vlastní herní dům – navzdory apokalypse jich je zjevně dostatek. Jsou plně přizpůsobitelné, budou imunní vůči útokům hráčů a poslouží jako bezpečné útočiště, kde se můžete setkávat s přáteli.

Na jedné straně je zde zřejmý sklon směrem k MMO obsahu. Hry jako Runescape a Final Fantasy 14 umožňují hráčům kupovat domy již delší dobu a spousta online PvP her nabízí hráčům bezpečné prostory k prozkoumávání ve svém volném čase. Na druhou stranu z těchto komentářů dostávám až moc silné Metaverse vibrace – získání virtuální práce, abyste si mohli koupit virtuální dům a pak jít a zvednout nějaké to virtuální závaží, mi připomíná víc Web3 než World of Warcraft… Smrdí to a poukazuje na tendence vývojáře Fntastic k přehnaným slibům kolem The Day Before.

Díky velkým slibům a údajným možnostem se The Day Before vyšplhal na vrchol žebříčků v seznamu přání na Steamu, ale to bylo předtím, než byl ze Steamu vytlačen kvůli sporu o ochrannou známku s devítiměsíčním zpožděním. Herní upoutávka, která přišla krátce po tomto zpoždění, se ukázala jako zklamání a byla zastíněna moderátory komunity, kteří tvrdili, že ani oni sami nevěděli, zda hra dokáže splnit své sliby.

Fntastic tvrdí, že The Day Before se „brzy“ vrátí zpět na Steam, ale jestli hře bude ještě někdo věřit, se teprve uvidí…

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button