NovinkySeriály

Vesmírný lovec bude v The Book of Boba Fett přebírat Huttovo podsvětí

Samozřejmě vím, že není mandalorianem a samozřejmě také vím, že je pouze klonem Jango Fetta. Nicméně projekt Disney+ ukazující „potomka“ legendárního nájemného lovce Boby Fetta ve svých prvních ukázkách vypadá více než skvostně. Jde vidět, že po úspěchu Mandaloriana svět Star Wars stále neuvěřitelně táhne a to je jenom dobře.

The Book of Boba Fett bude navazovat jako spin-off pro sérii Mandalorian. V tomto novém projektu uvidíme Bobu jak se vrací na Tatooine, aby si nárokoval území, kterému kdysi dávno vládl Jabba Hutt a jeho velký zločinecký syndikát. Pokud někdo stále přemýšlí nad tímto jménem a tímto lovcem a jaké má spojení se samotným Jabbou Huttem. Tak to byl právě tento starý hutt (někdo by mohl říct obří slimák), kdo se Boby ujal a dával mladému lovci jednu zakázku za druhou.

V hlavních rolích uvidíme Temuera Morrsiona,, který si i v druhé trilogii Star Wars zahrál samotného Jangu Fetta a Ming-Na Wen, která ztvární elitní žoldnéřku Fennec Shand. Podívejte se na trailer, který vypadá naprosto skvostně a odpočítávejte dny, kdy konečně bude Disney+ dostupný i v České republice.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button