NovinkyPCPS5Xbox Series X

Cyberpunk 2077 vyrazí na celosvětové turné a představí Phantom Liberty

Chooms, konečně je čas se probrat! Tvůrci Cyberpunk 2077 oznámili sérii akcí, které se budou konat v osmi zemích po celém světě a fanouškům na nich představí nadcházející rozšíření Phantom Liberty. Zatímco přesná data těchto událostí jsou stále pod pokličkou, zdá se, že je lze očekávat v červnu, krátce po Summer Game Festu.

CD Projekt Red vydal oznámení na svých sociálních sítích, což signalizuje brzké zahájení marketingové kampaně na jeho dosud nejdražší a největší rozšíření hry. Všichni jsme věděli, že Cyberpunk 2077 DLC bude představeno na SGF 8. června, nevěděli jsme ale, že nás vývojáři začnou škádlit informacemi o tom, že „odhalí nějaké to horké info“ o Phantom Liberty, potenciálně včetně dlouho očekávaného data vydání.

Kromě toho, aby udrželo studio vzrušení všech fanoušků na maximum, CDPR naplánovalo sérii live akcí nazvaných Phantom Tour. Očekává se, že se akce budou konat ve Varšavě, Londýně, Paříži, Kolíně nad Rýnem, Tokiu, Pekingu, Soulu a São Paulu, ačkoli konkrétní data pro každé místo ještě nebyla zveřejněna.

Podle několika zasvěcených jedinců se očekává, že rozšíření Phantom Liberty pro Cyberpunk 2077 bude vydáno ještě letos v létě. Některé zdroje naznačují, že by DLC mohlo vyjít začátkem července, zatímco jiné se přiklánějí k oknu vydání v srpnu. Vypadá to, že to nebude trvat dlouho a zjistíme to sami.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button