NovinkyPCPS4Xbox One

Franklin je zpět v GTA V Online s novým DLC příběhem

Rockstar Games oznámilo nové příběhové DLC v GTA V Online, které nese titul “The Contract“. Franklin se od dob loupeží s Michaelem a Trevorem přesunul na vlastní podnik. Je jím F. Clinton and Partner, agentura pro celebrity, jenž se stará o “problémy” vyšší společnosti ve Vinewood. Franklin teď ke spokojenému podnikání potřebuje dvě věci: spolehlivého společníka a “velké eso”, zámožného klienta. Díky vašemu dlouhodobému kontaktu s nadějným obchodníkem s konopím Lamarem Davisem se Franklinovým společníkem můžete stát vy!

Mezitím na druhé straně města, DJ Pooh se snaží kontaktovat Franklina s nabídkou na lákavého klienta: jeho blízkého přítele Dr. Dre. Ukáže se, že mobil Dr. Dre se ztratil minulý rok při cestě na Cayo Perico. Nejenom, že se ztratil, nachází se ve špatných rukou! Mobil v sobě především obsahuje novou, nevydanou hudbu samotného Dr. Dre. Tohle je přesně ten zámožný klient, kterého Franklin a vy potřebujete!

Co DLC slibuje?

Divokou a bujarou jízdu skrze Los Santos, od zlých a nebezpečných ulic již známého Franklinova starého sousedství, až po nejdivočejší párty ve městě, od zhýralých pánských sídel, až po policejní stanice. Spojíte se s Franklinem, hackerským expertem Imani, milovaným psem Chopem a zbytkem celé skupiny, abyste zabezpečili cenné písně, které navrátíte právoplatnému majiteli.

DLC GTA V Online také slibuje nové zbraně, auta a lokaci “The Agency”, pro kterou budete moci vykonávat špinavé práce. Mimo jiné nabídne i novou eklektickou (rozmanitá tvorba všech možných prvků) rádiovou stanici, jenž bude obsahovat spoustu speciálních hostů, které si ale v tuto chvíli Rockstar Games nechávají jako překvapení. Dr. Dre a mnoho dalších umělců vypustí skrze GTA Online do světa také svou nikdy nevydanou hudbu a osvěží tím tak nynější rádiové stanice, což je velmi dobrá zpráva pro fanoušky klasického rapu.

Datum vydání

Grand Theft Auto V Online: The Contract vyjde 15. prosince. Rockstar Games nabádá všechny hráče, aby zůstali v pozoru, neboť během následujících dní představí více informací týkajících se nového bláznivého dobrodružství.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button