NovinkyPC

Další velká aktualizace GTA Online konečně přidá dlouho žádanou funkci

Aktualizace San Andreas pro multiplayer Grand Theft Auto V bude spuštěna 13. června!

Grand Theft Auto Online je téměř deset let starou hrou, ale to nic nemění na tom, jak je populární. Dostává díky tomu samozřejmě i velké aktualizace od vývojářů z Rockstaru. Ve skutečnosti vyje jeho další velké, bezplatné rozšíření koncem tohoto měsíce a zaměří se na vzdušné válčení a pašování. Přidává také několik pěkných změn z hlediska kvality života, které usnadní všem hráčům běhání po Los Santos.

Aktualizace oznámená na 13. června se jmenuje: San Andreas Mercenaries. V pátek Rockstar sdílel první podrobnosti o této velké expanzi světa GTA Online na oficiálních stránkách společnosti. Hráči se v rozšíření spojí s veterány a vojenskými piloty, aby se spolu postavili Merryweather Security, velkému PMC, které je ve hře už roky, ale nyní zjevně rozšiřuje své operace a zasahuje do kriminálních operací. V boji se zlými soukromými bezpečnostními silami se hráči připojí k nové skupině mercs známé pouze jako Los Santos Angels a přijmou nové úkoly, včetně krádeže dat ze serverových farem, zahajování nájezdů proti PMC a shazování bomb na cenné cíle rozmístěné po celém světě.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button