NovinkyXbox One

Xbox Gold: Červen – Superhrdinská bojovka a mnohem více

Xbox Gold: Červen vám poskytne čtyři hry zcela zdarma. Jako vždy jsou dvě z éry Xbox One a zbytek díky zpětné kompatibilitě z éry Xbox 360. Tentokrát zase žádná určená jen pro Xbox Series X/S. V červnu nás čeká superhrdinská bojovka, hraní v kůži démona, boj o svobodu a ještě jedna bojovka. Tak se na ně mrkneme podrobněji.

První z her, které nám tento měsíc budou poskytnuty, je King’s Bird. Vizuálně krásná plošinovka, která si hraje s fyzikou. Ve hře uniknete do světa, který ukrývá zlý tyran a zjistíte pravdu o své svobodě. Hra pro Xbox One bude dostupná od 1. do 30. června.

V Shadows: Awakening, pro Xbox One, se stanete démonem, který byl vyvolaný, aby pozřel duše dávno mrtvých hrdinů. Hra slibuje zajímavý příběh a náročnou hratelnost. Kdo bude mít nakonec hlavní slovo, démon, či duše, které pozřel? Hra bude dostupná od 16. června do 15. července.

První ze dvou her éry Xbox 360 je NeoGeo Battle Coliseum. V této bojovce na vás čeká skupina unikátních hrdinů a týmový souboj. Můžete se těšit na celý ansámbl NeoGeo hrdinů. Nezapomeňte si ji tedy pořídit zdarma od 1. do 15. června.

Poslední hra, která nás tento měsíc čeká, je taktéž bojovka. Myslím, že Injustice: Gods Among Us nemusím příliš představovat, jistě jste o ní již slyšeli. Jestli vás někdy zajímalo, jak to vypadá, když se mezi sebou perou DC superhrdinové, je tohle hra pro vás. A bude na vás čekat od 16. do 30. června ve službě Xbox Gold.

Tak, to jsou hry v Xbox Gold: Červen. Co jim říkáte? Mě osobně zaujaly nejvíc King’s Bird a Shadows: Awakening, protože na bojovky já moc nejsem. Snad proto, že pořád prohrávám. A co vy?

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button