KomentářNovinkyPCPS5Téma dne

PlayStation Showcase ve zkratce

Na včerejší PlayStation Showcase akci Sony představila řadu nových upoutávek na nadcházející exkluzivní hry pro PlayStation 5 a mnohem víc.

Společnost Sony se po dvou letech vrátila se svou velkou herní show “PlayStation Showcase”. Ta naposledy proběhla v roce 2021 její nástupce State of Play jí nikdy nesahal ani po kotníky. Dokázal to i letošní ročník. Showcase 2023 totiž proběhla ve velkém stylu a my se dočkali zajímavých upoutávek ale i odhalení prvních gameplay záběrů např. z Alan Wake 2, Spider-Man 2 a dalších.

V tomto článku tedy najdete to nejpodstatnější, co společnost Sony během akce předvedla.

Fairgame$

První upoutávka, která zahájila celou show představila skupinu mladých lidí, kteří se rozhodli vzít právo do vlastních rukou a okrást všechny bohaté kretény. O to větším překvapením však bylo, když se stejné místo rozhodla vykrást i další skupinka mladistvých delikventů.

Helldivers 2

Super Země opět potřebuje vaši pomoc. Šiřte prosperitu, svobodu a demokracii skrz celou galaxii v Helldivers 2, které vyjde příští rok na PS5 i PC. Po zhlédnutí traileru jsme však nuceni podotknout, že se z našeho pohledu jedná o vykrádačku Hvězdné Pěchoty ve všech směrech (černý humor, reklama, brouci atd.).

Immortals of Aveum

Ve spolupráci s EA byla představena i first person akce plná magie a kouzel. I přes otřesný název to snad někoho zaujme.

Ghostrunner II

Ghostrunner se vrací a pravděpodobně to není pro nikoho žádným překvapením. Tahle řežba byla vysoce populární od prvního traileru a nejinak to bude pravděpodobně i u druhého dílu plného akce.

Phantom Blade 0

První trailer Phantom Blade 0 vypadá na zajímavý mix Sekiro a Ghost of Tsushima. Uvidíme jestli dosáhne jejich kvalit, ale podle ukázky to vypadá nadějně.

The Talos Principle 2

Croteam stojící za vysoce populární sérií Serious Sam, se s The Talos Principle pokouší vybudovat další stálici na trhu a jak to tak vypadá, určitě se mu to povede. Druhý díl totiž vypadá na vylepšení ve všech směrech.

Metal Gear Solid 3: Snake Eater remake

Žádné překvapení se nekoná, střípky informací o remaku Metal Gear Solid 3 kolovaly internetem už dlouhou dobu. Jediné překvapení tak byl začátek ukázky, které zmátl nejednoho sledujícího. Těšíme se ale všichni 🙂

Final Fantasy XVI

Square Enix nic nezastaví a tak představilo další ukázku k jejich připravovanému fantasy sequelu Final Fantasy XVI. Že si to chceme zahrát jsme věděli už dávno, ale tohle nás v tom ještě více utrvrdilo.

Alan Wake 2

Na Alan Wake 2 čekal každý z nás hodně dlouhou dobu a první ukázka dokazuje, že čekání stálo za to. Tady není moc co dodat. Hra vychází 17. Listopadu 2023!

Assassin’s Creed Mirage

12. Listopadu, to je vše, co potřebujete vědět 🙂 již brzy se dočkáme!

Dragon’s Dogma II

Capcom odhalil druhý díl hodně dlouhou očekávaného Dragon’s Dogma a málem vypálil oči všem fanouškům. Bohužel tvůrci neodhalili datum vydání…

Marvel’s Spider-Man 2

Celá akce pak byla zakončena herní ukázkou z blížícího se Spider-Man 2 od Insomniac Studios. Trailer nám představil Kravena, Spider-Mana s Venomem, Lizarda a spoustu dalších populárních postav. O tomhle ale číst nechcete, to chcete totiž vidět:

Marathon

Oh a nesmíme zapomenout na Marathon, který by měl vyjít ještě v tomto roce. Podle všeho se jedná o sci-fi extraction shooter a víc nikdo neví. Teda kromě toho, že to bude hodně barevné.

Říkáte, že nám chybí ještě VR? Inu za zmínku z něj stojí akorát tak Arizona Sunshine 2 a Resident Evil 4 VR mode. Představila se i hlavně v Číně populární Crosffire: Sierra Squad a Synapse spolu s Beat Saber QUEEN Music packem. A to bylo vše podstatné. Pokud jsme však něco zapomněli, můžete na to mrknout v záznamu z celé akce níže:

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button