NovinkyPC

Warhammer 40,000: Darktide představilo Signal update

Po velice úspěšném vydání Warhammer 40,000: Darktide na začátku listopadu, se vývojáři z Fatshark studia rozhodli vydat první velký update s podnázvem The Signal.

Ten hráčům této vysoce populární co-op akce přináší novou misi Comms-Plex 153/2f, která je zasazena do Throneside Districtu. Vašim úkolem je dostat se na střechu HL-19-24 archívu, obnovit komunikaci a zaslat report systému. To samozřejmě nebude tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát a týmová práce bude jako vždy tím nejdůležitějším prvkem, abyste se udrželi na živu.

Nejnovější update Warhammer 40,000: Darktide také přináší dvě nové zbraně. Jednu pro Zealoty a druhou pro Ogryny. Indignatus Mk IVe Crusher je obouruční silový palcát, pro Zealoty a pro Ogryny tak zbývá Achlys Mk I, což je víceméně jednoruční verze crusheru. Navíc se úprav dočkal i systém craftingu, jenž byl rozšířen o možnost vylepšování zbraní a curios.

Mezi další důležité prvky updatu se pak určitě řadí i možnost privátních her, kdy nemusíte čekat na queue s random hráči. Další detaily jako opravy chyb, stability atd. si pak můžete pročíst v oficiálním patch notes hry.

Warhammer 40,000 se navíc v poslední době dostává do povědomí lidí i mimo herní, karetní, deskovou či knižní formu díky aktuálnímu oznámení Henryho Cavilla o chystaném live-action seriálu z tohoto světa. Jak to tak vypadá čas se blíží, praise the Emperor!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button