NovinkyPCPS5Xbox Series X

Suicide Squad: Kill the Justice League se představilo

Společnosti Warner Bros. Games a DC zveřejnily nový trailer k Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Studios, který odhaluje první pohled na Batmana jako na jednoho ze zkorumpovaných členů Ligy spravedlnosti, s nímž se utká Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark.

Trailer byl poprvé k vidění v průběhu předávání cen The Game Awards 2022, a představil nám první setkání týmu Suicide Squad s Temným rytířem. Všechny fanoušky pak jistě mile překvapí, že trailer končí poctou Kevinu Conroyovi, milovanému herci, který zemřel minulý měsíc. Kevin Conroy byl do roku 1992 znám hlavně pro malé role v různých seriálech a divadlech. V roce 1992 však přišel zlom. Conroy propůjčil svůj ikonický hlas všemi milovanému Caped Crusaderovi v animované sérii Batman: The Animated Series a od té doby jsme ho mohli slyšet prakticky v každém animovaném filmu, seriálu či hře týkající se tohoto oblíbeného hrdiny. Není tedy divu, že se tak Conroy v této hře naposledy vrací do Rocksteady’s Arkhamverse, kde si zopakuje svou roli Batmana.

Během večera bylo také oficiálně potvrzeno datum vydání Suicide Squad: Kill the Justice League. Hráči budou moci skočit do akce 26. května 2023, kdy bude hra celosvětově uvedena na trh pro PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button