NovinkyPCPS4PS5

Tip na vánoční dárek: God of War Ragnarök

God of War: Ragnarök je pokračováním hry God of War, ve které se polobůh Kratos a jeho syn Atreus pokusili splnit poslední přání své ženy a matky. Nyní se hrdinové vydávají do každého z devíti světů, jelikož hledají odpovědi na své otázky. Současně se ásgardské síly připravují na předpovězenou bitvu, která má ukončit svět. Na své pouti nacházejí krásné mytické krajiny a čelí úděsným protivníkům v podobě severských bohů a příšer. Buďte ve střehu, protože hrozba Ragnaröku se neustále přibližuje.

Hra pro fajnšmekry

Vzrušující a epický příběh o pádu severských bohů uspokojí i náročnější hráče. Vývojáři God of War: Ragnarök si dali záležet na tom, aby se stala dost zajímává i oblast průzkumu a odměňování za něj. Každá odbočka vás tedy obradostní skvělým, kvalitním a překvapivým obsahem. Budete nuceni vyhledávat nebezpečí, rozbíjet hromadu truhel za účelem získání výbavy, a dokonce řešit nejrůznější hádanky. V neposlední řadě budete pracovat s nově získanými schopnosti a spojenci.

Severská sága pokračuje

Zřejmě by bylo záhodno zmínit, že předtím, než se rozhodnete hrát Ragnarök, měli byste nejdříve sáhnout po God of War z roku 2018. A důvod? Když to neuděláte, budou vám chybět souvislosti příběhu. Ódin, hlava severských bohů, si je vědom skutečnosti, že přichází Ragnarök, a rozhodne se spolupracovat s Atreem a Kratosem, aby přežil. Kratos však Ódinovi příliš nedůvěřuje a záležitostem bohů by se raději vyhnul. Prvořadé je pro něj pomáhat svému synovi a připravit ho na drsnou realitu světa, v němž žijí.

Upgradujte své možnosti

Otec a syn jsou vtahování hlouběji do pletek bohů, cestují říšemi a hledají řešení, jak zabránit rozkladu světa. Pro hráče to znamená, že se dostává do spousty známých bojů. Fanoušky zbraní zase potěší, že je Kratos vybaven svou leviatanskou sekerou a čepelí chaosu. Zpočátku máte k dispozici jen poměrně základní sadu pohybů. Postupně však můžete své zbraně pomocí run upgradovat a získat nová brnění a magické předměty. Součástí hry je i postupné odemykání nových možností.

Připravte se na boj

Jako vášnivý hráč si můžete vybrat z několika úrovní obtížnosti. Pokud hrajete v těžším módu, budete trávit spoustu času plněním vedlejších úkolů.Odměnou vám budou potřebné zdroje, které jsou nezbytné pro optimalizaci vybavení. Boj za Kratose může být nesmírně uspokojující, ať už zápasíte s hordou nepřátel, nebo s jednou mocnou bestií. Než zjistíte, který herní styl vám sedí nejvíce, může to chvíli trvat, ale pak hra rozhodně stojí za to.

Už jste dostatečně motivováni, abyste hru darovali pod stromeček? God of War: Ragnarök seženete pro PS 4 i PS 5 a samozřejmě i na PC.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button