MobileNovinky

Nier Reincarnation otevírá registraci a láká trailerem | Novinka

Nier Reincarnation je videohra na hrdiny vyvinutá společností Applibot pro Android a iOS. Vydavatelem je společnost Square Enix. Hra se odehrává ve vesmíru Nier a je pokračováním hry Nier: Automata. Ta je zase pokračováním série Drakengard. V této mobilní hře převezmete roli dívky, kterou vede bytost zvaná Mama.

O čem je Nier Reincarnation?

Nier Reincarnation je videohra na hrdiny z říše Cage. Hráči se zhostí role Dívky v bílém. Tu vede tajemná bytost zvaná Mama, která jí odemkne vzpomínky na minulost a odhalí tak příšeru zvanou Dark Monster (ano, kreativní název). Hra je rozdělena do tří částí. Ta základní a první je o dívce v bílém, která s Mamou prozkoumává různé oblasti, ve kterých narazí na sochy zvané Scarecrows. Ty můžou v odemknutých vzpomínkách vylepšit vaše zbraně. Těmto vzpomínkám se říká Weapon Stories, hráči si díky nim „vzpomínají“ na různé zbraně a učí se je tak používat.

Hra vypadá na první pohled krásně a zpracování je příjemně pohádkově temné. Mama sice vypadá jako lítající, líně udělaný Casper, ale za to váš charakter vypadá jednoduše a dobře. Překvapením je hezky udělaný bojový systém, který je velice intuitivní a jednoduchý. Koukněte na trailer a třeba vás hra chytne, jenom vás upozorním, má být plná mikrotransakcí, tak si připravte nějaké ty koruny stranou.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button