NovinkyPCPS5Xbox Series X

Bude remake Max Payne 1 a 2! Hurááá

Pamatujete na tu úžasnou sérii Max Payne? Skvělý příběh, charismatický hrdina, temná noirová atmosféra a bullet time! Ach, to byla krása. Pokud si povzdechnete stejně jako já při vzpomínce na první dva díly, můžete hopsat radostí. Remedy a Rockstar oznámili práce na remaku Max Payne a Max Payne 2: The Fall of Max Payne!

Nečekané oznámení! Opravdu, nečekali jsme to. Ale už je to oficiální. Remedy a Rockstar uzavřeli smlouvu o spolupráci na remaku Max Payne 1 a Max Payne 2 pro PC, PS5 a Xbox Series. Zatím co Remedy má na starost vývoj, Rockstar se postará o financování tohoto projektu. Remake bude vyvíjen na enginu Northlight společnosti Remedy, který pohání například skvělý Control.

Foto: Wallpaper Cave

Původní hry byly vyvíjeny za stejných podmínek, kdy Remedy vyvíjeli, zatímco Rockstar vydával. Až na třetím dílu se Rockstar podíleli jako vývojáři. „Byli jsme nadšeni, když nás naši dlouholetí přátelé z Remedy oslovili s přepracováním původních her Max Payne,“ řekl zakladatel Rockstar Sam Houser. „Jsme velkými fanoušky práce, kterou tým Remedy během let vytvořil, a nemůžeme se dočkat, až si tyto nové verze zahrejeme.“

Foto: Wallpaper Cave

Generální ředitel Remedy Tero Virtala dodal: „Max Payne vždy zastával zvláštní místo v srdcích každého z Remedy a víme, že miliony fanoušků po celém světě cítí totéž.“ Virtala dodal, že tým je nadšený, že může „přinést příběh, akci a atmosféru původních her Max Payne zpět hráčům novými způsoby“.

Projekt bude dle všeho totálním remakem, což naznačuje zvolený engine a AAA rozpočet. Jak moc se na tento remake těšíte? Jen si to představte. Max Payne v krásném kabátku, který má Control?

Zdroj
Foto: WallpaperCave

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button