NovinkyPCPS5

Forspoken v novém traileru představuje další vychytávky

Široká škála kouzel, akrobatické kousky a spousta nepřátel k likvidaci. Řeč není o ničem jiném, než o chystané novince Forspoken od studia Luminous Productions. Titul měl původně vyjit 24. května, ale vydavatel Square Enix se rozhodl, že k vydání dojde až v říjnu letošního roku. To uteče rychle a my se alespoň máme na co těšit.

V novém videu se podíváme zhruba na deset minut dlouhé video, kde je vidět nejen soubojový systém, ale i pohyb po světě. Frey se pohybuje především různými přískoky a dokáže také seslat levitační kouzlo. Kouzlo je ale omezené výdrží, takže je třeba s tím počítat, abyste si při sestupování z velké výšky nerozbili rypák.

Ve videu uvidíme i bojový systém, který se nám představil už dříve. Plamenná kouzla, vyvolání démonů bojujících na naší straně a mnohem víc. Frey se s tím zkrátka nemaže a nemá problém se postavit tváří v tvář i jednomu z bossů v bitvě na mostě.

Na vydání Forspoken si tedy ještě několik měsíců počkáme a zahrát si můžeme na PC a PlayStation 5.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button