NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Deliver Us Mars je oznámeno

Vesmírná logická hra Deliver Us the Moon od studia KeokeN Interactive se dočká svého pokračování. Na měsíci jsme už byli, tak se teď podíváme na sousední planetu v titulu Deliver Us Mars. Titul jestě nemá oficiální datum vydání. Víme ale s jistotou, že se vyvíjí pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC.

Děj hry se odehrává deset let po událostech z předchozího dílu. V traileru vidíme utajeného protagonistu, který se ocitá na rudé planetě po havárii svého modulu. Společnost mu dělá pouze dron s názvem ASE. Čeká na nás opět spousta hádanek, které nám zamotají hlavu a nesmíme ani zapomínat na horolezeckou část hry.

Deliver Us Mars bude postavený na Unreal Engine 4, takže se můžeme těšit i na pěkný vizuální zážitek. Hra bude podporovat i systém Ray Tracing, ale zatím nevíme která platforma bude technologii podporovat.

Zatím nám vývojáři neprozradili žádný termín vydání, ale slibují, že v následujících několika měsících se dozvíme ze hry další informace.

A co říkáte na rozšiřující DLC z The Elder Srolls Online? Rozšíření s názvem Ascending jsme pro vás zrecenzovali a není to vůbec špatný.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button