NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Hood: Outlaws & Legends přináší novou mapu!

Když na jaře letošního roku vyšla nová hra Hood: Outlaws & Legends, spousta hráčů i herních novinářů si od ní slibovala velké věci. Trošku jiné pojetí příběhu Robina Hooda, stealth akce a dobývání kořisti v kooperaci až 4 hráčů, vše vypadala nesmírně slibně. Ale nejsme tady od toho, abychom hodnotili konečný výsledek. Tenhle článek vám přinášíme proto, že se můžete těšit na zbrusu novou mapu, kterou jsme dostali coby součástí posledního patche 1.5!

Hood: Outlaws & Legends přináší bezplatné rozšíření

Tou největší novinkou týkající se patche 1.5 je, že nová mapa pod názvem „Mountain“, tedy hora, je kompletně zdarma. Můžete si tedy ve své knihovně stáhnout update a vydat se znovu do hry. Patch nám také na limitovanou dobu zvýšil šanci, že heist, který se zrovna vydáváte hrát, bude na nově přidané mapě. Na obrázku níže se můžete podívat na kompletní plán, jak budou další updaty do hry přidávány. Studio Focus Home Interactive zatím svou hru podporuje, jak jen může, a zdá se, že jim na stavu jejich hry dost záleží.

Co dalšího nám ale patch 1.5 přináší? Máme tady opravení určitých bugů, které zabraňovaly hráčům získat jejich achievementy. Dále postavy Robin a Marianne už by neměly mít problém při míření a drobnějších změn doznala i umělá inteligence. Co říkáte na Hood: Outlaws & Legends vy? Patříte mezi aktivní hráčskou základnu, nebo jste hru ještě nevyzkoušeli?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button