Novinky

MADFINGER Games obdrželo investici od hongkongské Nuverse | Novinka

MADFINGER Games, české herní studio, si zajistilo investici ve výši 5 milionů euro od společnosti Nuverse, která sídlí v Hong Kongu. Peníze z investice půjdou primárně na rozvoj týmu, zejména k přiklákání nových talentů. Studio chce vyvíjet jak nové hry, tak se zaměřit na zlepšení těch starých. S pomocí a zkušenostmi od Nuverse hodlají zvětšit svůj dosah a přivést hry dále do světa.

Jsme nadšení, že můžeme přivítat Nuverse na palubě. Poskytují nám nejen kapitál, ale také solidní zkušenosti ze zákulisí herního světa. Investice nám umožní přijmout nové talenty z celého světa, abychom mohli urychlit vývoj a vydávání našich her. Marek Rabas, ředitel MADFINGER Games

 

Studio MADFINGER Games se nachází v Brně, jeho tým se zaměřuje na mobilní videohry. Mezi jeho nejslavnější tituly patří Shadowgun Legends, Unkilled a Dead Trigger 2. Počet celosvětových stažení jeho her převyšuje číslo 300 milionů. Mezi přednosti her of Madfingeru patří ohromující vizuály, za které dokonce získali i několik prestižních ocenění – například cenu od Google Play The Most Beautiful Game 2019.

Nuverse je pak vývojářská a vydavatelská společnost, která se zaměřuje na vydávání her na asijském trhu. Konkrétně tedy v Japonsku a na pevninské Číně. MADFINGERu mohou nabídnout zkušenosti s marketingem a distribucí her v exotických krajinách. Nuverse je součástí ByteDance, firmy, která vlastní třeba TikTok.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button